کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارکور در شیکاگو | به دنبال هیجان در تاریکی شب

در میان شلوغی های نیمه شب های شیکاگو، بوی غریبی به مشام می رسد. در خیابان قدم می زنیم که متوجه فضای مرموز حاکم بر شهر می شویم. آری جنایتی کثیف در پیش است. پلیس ها در پی مجرم در حال تجسس هستند اما لحظه ای غفلتشان باعث گریز محکوم می شود. باید کاری کرد... پا به پای یکدیگر به تماشای وزش پارکور می نشینیم. قهرمان داستان ما با ترفند های ماهرانه ی خود جنایتکار را تعقیب و صحنه هایی دیدنی خلق می کند. تماشای این ویدیو هیجان انگیز را به هیچ عنوان از دست ندهید و با ما همراه شوید.

 از روی ساختمان های کوچک و بزرگ، در میان کوچه و پس کوچه های شهر تعقیب و گریزی پر هیاهو در جریان است. اما هدف مشخص است و هیچ مانعی هر چه قدر هم بزرگ باشد، مانع ادامه راه قهرمان ما نمی شود. هیجان زمانی بیشتر می شود که پرش های پی در پی از روی بام های مرتفع آپارتمان ها شروع می شود و خطر بیش از پیش حس می شود... مجرم با اسلحه به سمت قهرمان ما تیراندازی می کند. اما این جدال هم چنان ادامه می یابد.

 علاوه بر تجسس برای دستگیری سارق به حرکات دیدنی ورزش پارکور نگاه کنید، ورزشی که تاکنون جلوه های متفاوتی از آن را برایتان به نمایش در آوردیم اما اینبار هم پر هیاهو تر از همیشه و زیباتر به تصویر کشیده شده است. پارکور ورزشی است که در آن ورزشکار با انجام  آسانترین و ساده ترین شیوه ی حرکتی و کمترین انرژی مصرفی از موانع به سریعترین شکل ممکن عبور می کند.

 سرانجام در پی این تعقیب و گریز هیجان انگیز قهرمان داستان ما سارق را نقش بر زمین می کند و تحویل پلیس می دهد. و تنها در یک لحظه ی کوتاه از نظر ها ناپدید می شود.

 هیجان و ماجراجویی بسیار زیبا و خیره کننده اند. شاید بهتر باشد که هر از گاهی از تماشای صحنه های اکشن و یا منظره هایی پر شور کمی عنصره ی شادی در وجودمان جریان پیدا کند و به نوعی دیگر لذت ببریم.

 تماشای این ویدیو جذاب را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست