کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارکور در نزدیکی پرتگاه | بازی با مرگ

در لبه ی پرتگاه، انسان هایی که از مرگ هراسی ندارند و با حرکاتی باور نکردنی شور و هیجانی بی پایان را در این ویدیو به وجود آورده اند. امروز با ویدیویی شگفت انگیز از صحنه هایی باور نکردنی به استقبالتان آمده ایم. بدون شک در دقایق پیش رو، استرس و هیجان در شما ایجاد می شود زیرا افرادی شجاع در مکان های خطرناک و مرتفع قرار می گیرند، بدون هراس از دست دادن جانشان. به هیچ عنوان این دقایق پر هیجان را از دست ندهید و با ما همراه شوید. رفتن بر روی شیار های برجی بلند و یا انجام حرکات ژیمناستیک در لبه ی برجی چند صد متری، کاری است که هر کسی شجاعت انجامش را ندارد، مسلما این افراد عادی نیستند و جراتی چند برابر یک انسان معمولی دارند. با تماشای این صحنه ها حتما آدرنالین خونتان بالا می رود و در دلتان غوغا بر پا می شود. انواع پرش های مختلف درست در لبه ی پرتگاه و حتی انجام دراز و نشست با تکیه بر لبه ی پشت بام ساختمانی بلند، در ادامه با کسی که پا را از این کار ها هم فراتر می گذارد رو به رو می شویم؛ او با چشم های بسته شروع به پرش های پی در پی در ارتفاع چند صد متری می کند و شخصی دیگر هم گوشه بلند و اریب برجی را برای خود سرسره کرده و مناظری باور نکردنی را در این ویدیو ثبت نموده است. اما کسب چنین هیجانی به چه قیمتی! تنها یک غفلت و یا بدشانسی  به قیمت از دست دادن جان آن ها تمام می شود. بسیاری از حرکات این ویدیو در ورزش پارکور استفاده می شود ورزشی که قبلا هم در کارناول تجربه ی آشنایی با آن را داشتیم که باید با ساده ترین حرکات از موانع پیش رو گذشت تا به مقصد رسید.

نمایش زیبای پارکور | جدال با ستم | ویدیو HD

هیجان پارکور بر روی ساختمان ها | ویدیو HD

به هیچ عنوان صحنه های پیش رو را از دست ندهید و با کارناوال در تماشای این ویدیو شگفت انگیز همراه شوید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کامی

روانییییی شدم این دیگه چی بود دیوانه کننده ترین ویدیوییه که تاحالا دیدم

03 اردیبهشت 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست