کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

پارکور در خیابان های تاریخی شهر لندن

باری دیگر با صحنه هایی شگفت انگیز از ورزش پارکور امروز مهمان دیدگانتان می شویم. بدی و خوبی دو قطب مخالف که در دنیای انسانی واژه هایی پر معنا می باشند. امروز با یکدیگر به تماشای صحنه هایی زیبا از قهرمانان پارکوربازمان می نشینیم که در مقابله با ظلم ستمگران در تکاپو هستند. به هیچ عنوان تماشای این ورزش جذاب را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

در خیابان های مشهور و تماشایی شهر لندن قدم بر می داریم اما در این میان شاهد حمله با چاقو به یک رهگذر در شهر می شویم. اما قهرمانان قصه ی ما در همین نزدیکی هستند و از دیدن این ظالمان بی رحم، بسیار خشمگین می شوند. نتیجه، تعقیب و گریزی است طولانی و پر ماجرا...

زیبا ترین فن های ورزش پارکور را در این تعقیب و گریز نظاره گر می شویم؛ از پریدن های پر هیجان از روی پشت بام های مرتفع گرفته تا صحنه هایی که شبیه شعبده بازی می مانند. پارکور ورزشی است که در آن فرد از موانع موجود بین مبدا و مقصدش باید در سریعترین زمان ممکن عبور کند

حتما در تماشای این ویدیو هیجان شما را فرامی گیرد و نگران می شوید تا قهرمانان ما این ظالمان را دستگیر و به سزای عملشان برسانند و هر لحظه منتظر آسیبی طی این پرش ها هستید. اما خیالتان آسوده باشد زیرا این قهرمانان با شکوه و بدون هیچ صدمه ای موفق به پیمودن مسیر می شوند و این آدم بدهای داستانمان را دستگیر می کنند.

البته این دستگیری منجر به درگیری بزرگتری بین افراد بیشتری از قطب مثبت و قطب منفی این نمایش می شود و سرانجام به شکست ظالمان می انجامد.

اگر تاکنون با ورزش جذاب و پرهیجان پارکور آشنا نشده اید تماشای این ویدیو زیبا و هیجانی را از دست ندهید و باری دیگر از کسب تجارب جدید لذت ببرید.

با کارناوال همراه باشید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
هادی

خیلی خوب بود. اینا کاراکترهای بازی assassins creed syndicate بودن

20 آبان 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست