کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نواختن پیانو در میان دریاچه | صدای ساز آهنگساز آمریکایی

چه قدر طرفدار موسیقی هستید؟ کدام یک از سازها را بیشتر می پسندید؟ اگر از علاقه مندان پیانو و نوای دل انگیزش هستید ویدیوی امروز کارناوال را از دست ندهید چرا که می خواهیم اجرایی متفاوت با این ساز را برای تان به نمایش درآوریم. با هم به میان دریاچه می رویم و به صدای دلنشین پیانو گوش می سپاریم. زیبایی های طبیعت با موسیقی ناب و دل انگیز ترکیب می شود و لحظاتی به یاد ماندنی را برای مان رقم می زند. رقص نور خورشید بر روی دریاچه، حرکت مواج آب، رقص فواره ها و جلوه پیانوی سرخ در میان پهنای آبی دریاچه، همه و همه تصویری شگفت انگیز را پیش روی تان قرار می دهند. با ما همراه باشید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید...

امروز به یک کنسرت بی نظیر دعوتید و قرار است به تماشای هنرنمایی ویلیام جوزف (William Joseph) بنشینید که یک نوازنده پیانو و آهنگساز آمریکایی است. او در ایالت آریزونای آمریکا متولد شده و در سن ۸ سالگی بورس کامل تحصیلی موسیقی را دریافت کرده است. وی اولین معلم پیانو در آکادمی موسیقی آریزونا بود و شاگردان بسیاری را تربیت کرد. در این ویدیو می بینید که انگشتان او چه هنرمندانه کلیدهای پیانو را لمس می کنند و نوای شاهکاری را می آفرینند. او عشق و هنر را در هم می آمیزد و بی توجه به اطراف به خلق اثرش می پردازد. گویی طبیعت هم شیفته آهنگ او می شود و به رقص در می آید. 

در بخشی از ویدیو زیبایی اثر هنری وی با رقص فواره های آب ترکیب می شود و ما را به دنیایی رویایی می برد. همه چیز برای تجربه دقایقی سرشار از آرامش آماده است. کافیست گوش بسپارید به نوای پیانوی این آهنگساز مشهور تا دنیا را با همه روزمرگی هایش کنار بگذارید و لحظاتی را در کنسرتی در میان دریاچه سپری کنید.

با کارناوال همراه باشید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست