کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

راپ سوئینگ در ارتفاعات | خلق تفریحاتی مهیج

با مناظری پر شور و مهیج و به همراه چشم انداز های طبیعی فوق العاده امروز در کارناوال مهمانتان هستیم. آیا تاکنون به پریدن از ارتفاعات و صخره های بلند فکر کرده اید؟ یا تاکنون این کار را امتحان کرده اید؟ شاید در نظر بسیاری از ما کار احمقانه ای به نظر آید، اما انسانی که همیشه به دنبال لذت و تفریح است راهکاری برای سالم ماندن در چنین کاری ابداع نموده. و اینک به تماشای لحظاتی پر هیجان و متفاوت از راپ سوئینگ در ارتفاعی بسیار بلند می نشینیم. با ما همراه شوید و لذت ببرید.

قبل از هر چیز خوب است کمی در مورد راپ سوئینگ بدانید؛ در این روزش چند رشته طناب اصلی را به قسمت های مرتفع دو طرف یک کوه یا دره محکم می بندند و سپس فردی که مهارت و یا آموزش این کار را دراد، توسط یک طناب دیگر که توسط بسطی به میان طناب های اصلی  وصل شده، بین دره حرکت می کند و یا تاب می خورد.

بر روی صخره هایی بلند و مرتفع قرار گرفته ایم، جایی که چشم انداز نیلگونی از آب هایی دریایی در پایین صخره ها در دلمان غوغا به پا کرده اند. اما امروز برای کسب آرامش راهی چنین طبیعتی نشده ایم بلکه دقیقا هدفی مخالفش را در نظر گرفته ایم. با ابزار آلاتی نه چندان پیچیده مقدمات یک مجراجویی دلپسب را مهیا می کنیم. یک طناب محکم، وسیله ای مانند نیزه و تکیه گاهی مطمئن. حال نوبت به بالا بردن آدرنالین می رسد. در لبه ی پرتگاه قرار می گیریم د،ل را به دریا می زنیم و تنها در یک ثانیه تمام فکر های ذهنیمان را عملی می کنیم و از روی صخره به پایین می پریم.

قرار نیست حادثه ای خطرناک برایمان رخ دهد تنها می خواهیم کمی کیف کنیم و هیجانی بسیار را تجربه کنیم. به راستی که پرش از چنین ارتفاعی رعشه بر دل می اندازد و البته انجامش هم شجاعتی فراوان می خواهد. شما هم با ما در این لحظات همراه شوید و خود را تصور کنید که از بالای صخره ها به پایین می پرید و احساسات خود را از تجربه ی این هیجان با ما در میان بگذارید.

تماشای این ویدیو دیدنی را به هیچ عنوان از دست ندهید  و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

ورود به صفحه اختصاصی ویدیوهای راپ سویینگ

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست