کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در ساگرادا فامیلیا | کلیسای باشکوه بارسلون

در ویدیوی پیش رو می خواهیم از یک بنای منحصر به فرد در اسپانیا دیدن کنیم؛ کلیسای نیمه کاره ساگرادا فامیلیا (Sagrada Família)!

این کلیسا از سال 1882 میلادی در حال ساخت است؛ اما با وجود آن که بنای آن نیمه کاره است، باز هم همچون نگینی در شهر بارسلون می درخشد. این سازه چنان زیبا و با ظرافت ساخته شده است که در تمام دنیا، آوازه اش پیچیده و هرکسی گذرش به شهر بارسلون می افتد حتما بازدید از این سازه را در برنامه سفرش جای می دهد. کلیسای ساگرادا فامیلیا متعلق به کاتولیک رومی است و توسط آنتوی گائودی (Antoni Gaudí) طراحی شده است. اگرچه عمر معمار آنقدر به دنیا نبود که به پایان ساخت شاهکارش را ببیند. زمانی که آئودی در سن 73 سالگی از دنیا رفت، تنها یک چهارم از پروژه کلیسا به اتمام رسیده بود. بد نیست بدانید پاپ بندیکت شانزدهم در تاریخ 7 سپتامبر ۲۰۱۰ ساگرادا فامیلیای ناتمام را افتتاح کرد و از آن به بعد این جا به نام «کلیسای بزرگ» شناخته می شود.

یکی از دلایل اصلی روند کند ساخته شدن ساگرادا فامیلیا این است که منبع درآمد و تامین بودجه ساختش کمک های مردمی هستند، همچنین در گذشته به سبب جنگ های نظامی اسپانیا در روند ساخت آن اختلال و توقف هایی پیش آمده بود. پیش بینی می شود ساخت ساگرادا فامیلیا در صدمین سالگرد فوت گائودی، یعنی در سال ۲۰۲۶ به اتمام خواهد رسید. با این حال در پایان ساخت و ساز، بخش هایی از کلیسا به ویژه محراب، احتیاج به بازسازی دارند!

این کلیسای نیمه کاره، در حال حاضر بخشی از میراث جهانی یونسکو شمرده می شود و سالانه نزدیک ۲.۸ میلیون گردشگر را جذب خود می کند و همچنین، پربازدیدترین مکان گردشگری در کشور اسپانیاست.

در ادامه همراه کارناوال باشید، می خواهیم نگاهی به نمای بیرونی و فضای داخلی ساگرادا فامیلیا داشته باشیم.


:Video Details

Produced By: Places & People

Photo Of Cover: Konstantin Yolshin

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست