کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی کوتاه از جاذبه های ایران | همسفر با خانم گردشگر خارجی

برای همه ما تماشای ایران از نگاه گردشگران خارجی جالب است و این بار می خواهیم از طریق این ویدیو کوتاه از جاذبه های ایران، سرزمین مان را از نگاه یک بانوی گردشگر خارجی ببینیم. بسیاری از ما درباره نظر توریست ها در مورد ایران کنجکاویم و در تلاشیم که بفهمیم آنها چه فکری در مورد ایران و ایرانی دارند. حالا با تماشای این ویدیو می توانید ایران زیبا و عزیزمان را از نگاه یک گردشگر خارجی ببینید و بفهمید که این سرزمین، چه تصویری از خود در ذهن مسافرانش به جای می گذارد. بسیاری از مردم جهان برای آمدن به کشورمان و گشت و گذار در آن، تردید دارند و کمتر راه این سرزمین را پیش می گیرند؛ اما زمانی که پای شان را در خاک ایران می گذرانند همه چیز متفاوت است؛ غرق در حیرت می مانند و از آن چه در پیش روی شان می بینند شگفت زده می شوند:

آخر مگر ممکن است که ایران این طور امن و در آرامش باشد؟ چرا مردم ایران اینقدر مهربان هستند؟ چرا در خبرها درباره مهربانی ایرانیان حرفی گفته نمی شود؟

کمتر پیش می آید کسی پا به سرزمین مان بذارد و ناراضی از این جا برود. همه این گردشگران سفیرانی می شوند که با ویدیو، عکس و تجربیات سفرشان دیگر مردم جهان را از خوبی های ایران مطلع می کنند. در این ویدیو نیز به وضوح می توانید زیبایی های ایران را که توسط دوربین یکی از گردشگران خارجی ضبط شده است، ببینید و رضایت را در چهره این گردشگر بخوانید. این بانو درباره سفرش به ایران چنین گفته است:

کوه های برفی، مسجدهای شکوهمند، بازارهای دودی، غذاهای بسیار معطر... ایران یک گنجینه ارزشمند برای مسافران کنجکاو است. این کشور زیبایی های بسیاری دارد اما گرما و صمیمیت مردمش، چشمگیرتر از همه چیز است. افرادی شما را برای صرف غذا به خانه خود دعوت می کنند و یا اینکه در خیابان به شما خوشامد می گویند. خاطره مردم مهربان ایران بیش از هرچیزی در ذهن شما می ماند. 

این ویدیوی کوتاه را ببینید و همه زیبایی هایی که گردشگرمان در سفرش با آن ها مواجه شده است را با چشمان خود مشاهده کنید. 


:Video Details

Produced By: Intrepid Travel

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست