کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

اسکی در ایران | سفری مهیج و جذاب

خودتان را برای یک گشت و گذار زمستانی و جذاب آماده کنید؛ چرا که می خواهیم به کوهستان های برفی و سفیدپوش ایران عزیزمان سر بزنیم و گشتی هیجان انگیز داشته باشیم. شاهد صحنه هایی از اسکی روی برف خواهیم بود و گوشه ای از زیبایی های وطن مان را خواهیم دید. بر روی برف سر می خوریم و به پیش می رویم و لحظاتی هیجان انگیز را تجربه می کنیم. کوه های سر به فلک کشیده استوار ایستاده اند و صلابت شان را به رخ می کشند. آسمان آبی تر از همیشه است و پرتوهای خورشید گرمابخش وجودمان می شوند. همه این زیبایی ها پیش روی ما قرار دارند و جلوه ای از سرزمین کهن مان را به ما می نمایانند. با کارناوال همراه باشید و از این گشت و گذار لذت ببرید...

آنچه در این ویدیو می بینید حاصل کار یک فیلم ساز اهل اسلواکی‌ست که کارهای درخشانی همچون همکاری با شرکت آدیداس را در کارنامه خود دارد. حالا او به ایران آمده تا فعالیت اسکی بازان را در این کشور به تصویر بکشد و کوهستان های برفی ایران را به دیگران نشان دهد. با تماشای ویدیوی او به همراه ورزشکاران به ارتفاعات می رویم و از آنجا شکوه کوه ها را به نظاره می نشینیم. سر خوردن اسکی بازها بر روی سپیدی برف بسیار دیدنی است و دقایقی شگفت انگیز را برای مان رقم می زند. در ویدیوی امروز به دیزین می رویم و سوار بر تله کابین نیز می شویم. طبیعت لباس سپیدش را به تن کرده و تماشایی تر از همیشه جلوه می کند...

تمام گشت و گذارمان به تماشای اسکی بازها ختم نمی شود؛ به گوشه هایی از شهر نیز قدم می گذاریم، گشتی در بازار می زنیم و با مردمی ملاقات می کنیم که لبخند از صورت شان محو نمی شود.

کارناوال را در این سفر همراهی کنید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست