ویدیو HD

طبیعت بهاری در کوهستان البرز

طبیعت ایران، بسیار زیباست و در هر فصلی از سال، چهره ای تماشایی به خود می گیرد. امروز می خواهیم با دیدن ویدیویی از طبیعت بهاری در کوهستان البرز، یکی از زیباترین چهره هایی که سرزمین مان در طول سال به خود می گیرد را ببینیم و محو تماشا شویم. همراه ما به کوه های البرز بیایید تا از دیدن زیبایی های ایران در این خطه لذت ببریم.

سفرمان را از بالای جنگلی کوهستانی آغاز می کنیم؛ جایی که درختان راش کم کم به رنگ های سرسبز و بهاری در می آیند و برای دلبری از طبیعتگردان آماده می شوند. بسیاری از کوه های البرز از راش های بلند قامت پوشیده شده اند؛ درختانی با شاخ و برگ های فراوان که جلوه ای خاص دارند. مسیرمان را ادامه می دهیم و کمی بعد پایین می آییم و در کنار آبشاری خروشان می نشینیم و چشم به آن می دوزیم. آبشاری خزه ای که به تازگی زمستان را پشت سر گذاشته و خروشان تر از هر زمان، به دامان طبیعت می ریزد. سپس به درون جنگل می رویم تا درختان بلند قامت را از پایین تماشا کنیم و شاهد بازی نور و سایه در میان این درختان باشیم. 

زمانی را در این جا سپری می کنیم و سپس دوباره، از درختان فاصله می گیریم تا از بالا به آن ها نظر بیندازیم. رنگ سبز درختان، در فضای مه آلود کوهستان منظره ای حیرت انگیز و فراموش نشدنی ساخته است. ابرها را می بینیم که از سویی به سوی دیگر می روند و غوغایی در منطقه کوهستانی البرز به پا می کنند. 

هنوز سفرمان به پایان نرسیده است، می خواهیم از بالای جاده ای عبور کنیم که از میان درختان راش می گذرد و هر مسافری را مدهوش کند. در ادامه دیدنی های بیشتری هم پیش روی مان قرار می گیرد.کوله بار خود را بردارید و برای این طبیعت گردی، با کارناوال همراه شوید. 


:Video Details

Produced By: Reza Nazemi

Instagram Account: reza.nazemi.photography

Photo Of Cover: Zeynab Shirazi

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.