کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تفریحات تابستانی | لذت چشیدن طعم هیجان در تعطیلات

ویدیوی امروز را به هیچ وجه از دست ندهید؛ می خواهیم گرمای تابستان را فراموش کنیم و در زیر آفتاب سوزان، هیجانی دلچسب برای خود رقم بزنیم. بازی های هیجان انگیز و منحصر به فردی را به شما یاد می دهیم که برای فصل تابستان بسیار مناسب و لذت بخش هستند. در ابتدا به درون توپ هایی بزرگ و جالب می رویم و جنگی تن به تن را آغاز می کنیم و سپس راهی رقابت با دسته های بوکس می شویم و چالش در قصر آبی متحرک بر روی آب را مشاهده می کنیم. تماشای این بازی های هیجانی و متفاوت را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

در یک روز داغ تابستانی به همراه گروهی از دوستان بر روی تپه ی کوچکی که سر از آب بیرون زده می رویم. هر کدام درون توپ های زوربینگ قرار گرفته ایم و  بازی متفاوتی را آغاز می کنیم. هر کس با توپ های زوربینگ سعی در انداختن دیگری در آب را دارد و شخصی که بتواند تمامی رقبا را داخل آب بیاندازد برنده ی میدان می شود. شور و هیجان فراوانی را در صحنه هایی خارق العاده و دیدنی به شما تقدیم می کنیم.

در بازی دیگر بر روی پهنه ای بادی به روی آب قرار می گیریم و رقابت دو نفره را آغاز می کنیم. در این رقابت باید با دسته های بوکس مخصوصی به طرف مقابل ضربه بزنیم و او را به درون آب بیاندازیم. در این بازی ها حس رقابت و جنگیدن برای بردن مسابقه، هیجانی خاص به فضا بخشیده است.

در بازی سوم نیز قصر بادی بزرگی را به همراه تعدادی قایق بادی به قایق موتوری پر سرعتی وصل نمودیم. با حرکت قایق موتوری افرادی که درون قایق‌های بادی در حال کشیده شدن هستند باید خود را به داخل قصر بادی بیاندازند و به عنوان جایزه، غذاهای خوشمزه و عالی دریافت می کنند.

تماشای این ویدیو جذاب و دیدنی را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با کارناوال هیجان را به شکلی متفاوت تجربه کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست