کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی موج سواری | سوار بر امواج دریا در گرمای تابستان

با شور و هیجان فراوان به همراه ویدیوی هیجانی دیگری مهمان چشمان زیبایتان می شویم تا کمی دقایقتان را پر نشاط و مفرح سازیم. یکی از تفریح های تابستانی که مخصوص دریا و هوای گرم به وجود آمده موج سواری است. امروز هم با یکدیگر به تماشای لحظاتی پر شور از موج سواری می نشینیم با این تفاوت که موج سواری امروز کمی متفاوت تر از نوع معمول است و با متصل شدن به کایت و هواپیما و کشتی انجام می گیرد. تماشای این لحظات شاد و مفرح را از دست ندهید و از آن لذت ببرید.

در همه ی دریاها شاید امواج بلندی شکل نگیرد و یا در بسیاری از روز ها دریا آرام باشد به همین دلیل گروهی روشی متفاوت را برای موج سواری در این مواقع انتخاب نموده اند. آن ها از طریق طنابی به هواپیمایی کوچک و یا قایقی پر سرعت متصل می شوند و با سرعتی فراوان بر روی سطح آب به حرکت در می آیند. سرعت آن ها بر روی آب به قدری زیاد است که روی سطح آب شناور می شوند و به داخل آب فرو نمی روند، می توانند روی سطح آب راه بروند و تجربه ای متفاوت را تجربه می کنند.

سپس در دقایقی بعد به قایقی در دریا متصل می شوند و با تخته ی موج سواری و با سرعت کمتری بر روی سطح دریا به حرکت در می آیند. لذت و هیجان را در ثانیه ثانیه این موج سواری  متفاوت در کنار هم تجربه می کنیم. شما هم این شور و هیجان فراوان را احساس خواهید کرد کافی است در این لحظات چشمانتان را ببندید و خود را در میان آب ها و امواج دریا احساس کنید.

با کارناوال در تماشای این ویدیو همراه باشید و لذت ببرید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
فهیمه دزفولی

این ورزش واقعا پرهیجانه. دیدن ویدیوش هم نفسگیره

19 تیر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست