کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

موج سواری | جنگی زیبا با امواج خروشان

همراه کارناوال باشید که سفری مهیج در پیش داریم. می خواهیم به میان پهنه ی آبی دریا برویم و امواج خروشانش را به مبارزه بطلبیم. سوار بر تخته موج سواری، این بار ما هستیم که امواج را به سلطه در می آوریم و دریا را رام خود می کنیم. همراه ما باشید تا ویدیویی زیبا و شگفت انگیز را از موج سواری در دریا به تماشا بنشینیم. لحظات هیجان انگیزی در انتظار ماست...

ابتدا باید مکان مناسبی را برای موج سواری انتخاب کنیم، سوار قایقی می شویم تا به عمق مناسبی از آب برسیم. در این میان دلفین های دوست داشتنی پا به پای ما شنا می کنند و لحظه ای ما را تنها نمی گذارند. زمانی که به نقطه ای عمیق رسیدیم با تخته ی موج سواری که به همراه داریم، به دل آب می زنیم.

امواج دریا بزرگ هستند و چشمگیر. احتیاط را نباید فراموش کرد اما با شجاعت موج های پر تلاطم رو پشت سر می گذاریم. اندکی بعد دریا آرام تر می شود و زمان لذت بردن از منظره ی پیش رویتان فرا می رسد. لحظه ای خسته نشوید و تفریح را ادامه دهید. بر روی سقف کشتی دراز بکشید و از کشتی سواری در محیطی به این آرامی لذت ببرید. برای دیدن موجودات دریایی زیبا و بی نظیر هم کافی است دقیقه ای کوتاه سرتان را به زیر آب کنید.

در ادامه دریا کمی مواج تر می شود و ما با سرعت بیشتری از روی موج های بلند دریا می گذریم. شور و هیجان کمی بیشتر می شود و لذت هم دو چندان. گاهی هم در میان موج های بلند دریا گرفتار می شویم و به زیر آب می رویم، اما در نهایت روزی به یادماندنی برایمان رغم می خورد.

با کارناوال همراه باشید.
ورود به صفحه اختصاصی ویدیوهای موج سواری

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست