ویدیو HD

موج سواری | جنگی زیبا با امواج خروشان

همراه کارناوال باشید که سفری مهیج در پیش داریم. می خواهیم به میان پهنه ی آبی دریا برویم و امواج خروشانش را به مبارزه بطلبیم. سوار بر تخته موج سواری، این بار ما هستیم که امواج را به سلطه در می آوریم و دریا را رام خود می کنیم. همراه ما باشید تا ویدیویی زیبا و شگفت انگیز را از موج سواری در دریا به تماشا بنشینیم. لحظات هیجان انگیزی در انتظار ماست...

ابتدا باید مکان مناسبی را برای موج سواری انتخاب کنیم، سوار قایقی می شویم تا به عمق مناسبی از آب برسیم. در این میان دلفین های دوست داشتنی پا به پای ما شنا می کنند و لحظه ای ما را تنها نمی گذارند. زمانی که به نقطه ای عمیق رسیدیم با تخته ی موج سواری که به همراه داریم، به دل آب می زنیم.

امواج دریا بزرگ هستند و چشمگیر. احتیاط را نباید فراموش کرد اما با شجاعت موج های پر تلاطم رو پشت سر می گذاریم. اندکی بعد دریا آرام تر می شود و زمان لذت بردن از منظره ی پیش رویتان فرا می رسد. لحظه ای خسته نشوید و تفریح را ادامه دهید. بر روی سقف کشتی دراز بکشید و از کشتی سواری در محیطی به این آرامی لذت ببرید. برای دیدن موجودات دریایی زیبا و بی نظیر هم کافی است دقیقه ای کوتاه سرتان را به زیر آب کنید.

در ادامه دریا کمی مواج تر می شود و ما با سرعت بیشتری از روی موج های بلند دریا می گذریم. شور و هیجان کمی بیشتر می شود و لذت هم دو چندان. گاهی هم در میان موج های بلند دریا گرفتار می شویم و به زیر آب می رویم، اما در نهایت روزی به یادماندنی برایمان رغم می خورد.

با کارناوال همراه باشید.
ورود به صفحه اختصاصی ویدیوهای موج سواری

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET