کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت تاسمانی | جواهر زیبای استرالیا

از میان زیبایی های بی شمار کره زمین، این بار به سراغ جلوه ای بی نظیر از طبیعت می رویم که هر کسی را مسحور خود می کند و دنیایی از آرامش را در خود دارد. برای رسیدن به این مقصد ناب به کشور استرالیا می رویم که زیبایی های طبیعی و حیات وحش آن شهره خاص و عام است. راهی تاسمانی هستیم؛ ایالتی در جنوب شرق این کشور که به واسطه بهره مندی از طبیعتی دست نخورده به ایالت طبیعی (Natural State) و جزیره بازیابی جوانی (Island of Rejuvenation) نیز شهرت دارد. خودتان را برای یک سفر شگفت انگیز آماده کنید چرا که قرار است در زیبایی های بی نظیر تاسمانی غرق شوید و برای لحظاتی کار و دغدغه های تان را به فراموشی بسپارید. با کارناوال همسفر شوید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

صدای پرندگان به گوش می رسد و گویی تاسمانی جانی تازه می گیرد. امواج یکی یکی از راه می رسند و خود را به صخره های سنگی می کوبند تا زیبایی این دیار را دوچندان کنند. این مقصد بکر همچون جواهری در میان آب ها جا خوش کرده و از مهمانانش دلبری می کند. زیبایی های تاسمانی به قدری خیره کننده هستند که کارشناسان بین المللی نیز مجذوب آن شده اند و بیش از ۴۰٪ از زمین‌های آن در میان فهرست مناطق حفاظت‌شده، پارک های ملی و میراث جهانی قرار دارند.

به هر گوشه از این مکان که بروید زیبایی تازه ای پیش روی تان قرار می گیرد که نمی توانید از آن چشم بردارید. بومیان تاسمانی می گویند که بیش از یک ماه زمان لازم است تا تمام نقاط این جزیره را زیر پا بگذارند و به گوشه گوشه اش سر بزنند. 

کارناوال می خواهد شما را به این جزیره تماشایی ببرد و سفری کوتاه را برای تان رقم بزند. با ما باشید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید...

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.