کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ایرانگردی همراه با گردشگر فرانسوی

نظرتان درباره ایرانگردی همراه با گردشگری فرانسوی چیست؟! می خواهیم با ولنتن المان (Valentin Elman) همراه شویم و در کنار او یک ایرانگردی کوتاه را تجربه کنیم. با ما همراه شوید و به کمک این ویدیو از دیدنی های ایران، نگاهی بر جاذبه های سرزمین مان داشته باشید و خاطرات یک توریست از ایران را مرور کنید.

مناطق کویری کشورمان از اولین مقاصدی هستند که در این ویدیو با آن ها مواجه می شویم؛ بسیاری از مسافران خارجی حین سفرشان به ایران مایلند گشتی در مناطق کویری کشور بزنند و ولنتن هم این قاعده مستثنی نیست. او زمانی را در مناطق گرم و بیابانی کشورمان می گذراند و از درخشش شن های داغ زیر نور خورشید فیلمبرداری می کند. وی در حین حضورش در ایران، زمانی را به خرید و گشت و گذار در بازارهای سنتی می گذراند و گوشه ای از جذابیت های آنها را نیز به تصویر می کشد.

یکی از دیگر مقاصد ولنتن برای سفر، مناطق جنوبی کشورمان هستند. این روزها جنوب ایران به منطقه ای محبوب برای گردشگران تبدیل شده است و از آن جایی که ولنتن پیش از سفرش به ایران، به خوبی درباره شهرهای مهم و جاذبه های این کشور تحقیق کرده است، راه جنوب کشورمان را پیش می گیرد و زمانی را در کنار آب های خروشان خلیج همیشه فارس سپری می کند.

مردم و لباس های محلی شان، بناهایی همچون ارگ کریم خان، مسجد امام اصفهان، حافظیه و ... هم از دیگر جاذبه هایی هستند که توجه این مسافر فرانسوی را به خود جلب می کنند و بخشی از خاطرات سفرش به ایران را تشکیل می دهند.

تا حدودی از آن چه این مسافر فرانسوی در ایران می بیند و از خوشی های سفرش گفتیم. بد نیست بدانید ولنتن پس از تجربه ایرانگردی اش عنوان کرده است که مردم، طبیعت و فرهنگ ایران از مهمترین جذابیت های این سرزمین هستند و او حتما دوباره به این جا باز خواهد گشت.

حالا وقت آن رسیده تا همراه کارناوال، به تماشای این ویدیو بنشینید و گشت و گذار مجازی در کشورمان را از دست ندهید.

 


:Video Details

Produced By: Valentin Elman

Music: Faran Ensemble

Instagram Account: valentin_elman

Photo Of Cover: Anujak Jaimook

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست