کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در دنیای زیر آب | تماشای موجودات شگفت انگیز

سفر و گشت و گذار همیشه جذابیت های خاص خود را دارد. بسیاری از افراد برای فرار از روزمرگی ها، به سوی طبیعت و تماشای مناظر چشم نواز می شتابند. نفسی تازه می کنند و قدری از آرامش طبیعت را از آن خود می سازند. سفر به سوی ناشناخته هم جذابیت های خودش را دارد، مکان هایی کمتر شناخته شده که هیجان را به زندگی تزریق و روح کنجکاو آدمی را تغذیه می کنند. امروز یک سفر مجازی برای تان در نظر گرفته ایم که هر دوی این موارد را با یکدیگر دارد.برای شما آرامش به ارمغان می آورد و گوشه ای از ناشناخته ها را پیش روی تان قرار می دهد.

می خواهیم نفس در سینه حبس کنیم و به دنیای زیر آب برویم. موجودات رنگارنگ و زیبای دریایی را از نظر بگذرانیم و با آن ها تعامل داشته باشیم. با ما همراه شوید و این گشت و گذار تماشایی را از دست ندهید.

در ابتدا خودمان را در آسمان می بینیم، منطقه ای که به آن سفر کرده ایم آبی بسیار شفاف دارد و صخره های مرجانی در گوشه گوشه اش به چشم می خورند. از صخره های مرجانی با عنوان آب‌سنگ نواری نیز یاد می کنند. این صخره ها از مهمترین و متنوع ترین اکوسیستم های آبی هستند و موجودات دریایی بی شماری در اطراف شان روزگار می گذرانند. خوب است بدانید آب‌سنگ ها از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که قدمت شان به 5 تا 10 هزار سال پیش می رسد و همه این ها، از اهمیت بالای این محیط حکایت دارند. ما نمی خواهیم زیاد وارد جزییات شویم، امروز را تنها تماشاگر هستیم؛ تماشاگرانی که تمنای سفر به دنیای زیر آب را دارند. پس راهی اعماق دریا می شویم؛ در آن جا انواع مرجان ها، اسب آبی، ماهی های رنگارنگ و ... را مشاهده می کنیم و لذتی وصف نشدنی به ما دست می دهد.

حتما در سفر به دنیای زیر آب همراه مان شوید.


:Video Details

Web: https://www.pond5.com

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست