کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شهر آتن | گشتی در تاریخ یونان

امروز در کارناوال به شهری باستانی با تمدنی بزرگ می رویم که آثار بسیاری را از گذشته های دور در خود جای داده است. راهی آتن هستیم که پایتخت کشور یونان است و در جنوب غربی اروپا قرار دارد. در هر گوشه ی شهر ردپایی از تاریخ را می بینیم و غرق در تماشای شکوه آن ها می شویم. در پشت این بناهای به جا مانده از هزاران سال پیش، داستان ها و حقایق بسیاری نهفته شده و رازهای زیادی در قلب آن ها وجود دارد. از آکروپولیس گرفته تا آمفی تئاتر های دیدنی و هزاران آثار باستانی دیگر را برایتان به نمایش در می آوریم. با ما همراه باشید و به تماشای آثار بی بدیل آتن بنشینید...

به دیاری می رویم که روزگاری بزرگترین فیلسوف ها و دانشمندان را در خود پرورش داده و میزبان اولین دوره مسابقات المپیک بوده است. بازدید از آکروپولیس، جذاب ترین بخش سفرمان را تشکیل می دهد که به عنوان نماد ملی یونان از آن یاد می شود و بازدیدکنندگان بسیاری را به سوی خود می کشاند. نام این اثر در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و با ظرافتی قابل توجه، هر کسی را مبهوت خود می کند. معبد آتنا و معبد زئوس را می بینیم و سپس سری به آمفی تئاترهای مشهوری همانند دیونیز (Dionysus) و هِرودس (Herodes) می زنیم. به میادین باستانی می رویم که با نام آگورا شناخته می شوند و روزگاری میزبان اجتماعات و مراسم های مهم بوده اند.

در سفرمان به کلیسای سنت نیکلاس (St. Nicholas) و کلیسای رسولان مقدس (Holy Apostles) نیز می رویم و بازدید از موزه ی ملی باستان شناسی، باغ ملی و معبد هِفیستوس (Hephaestus) را نیز فراموش نمی کنیم. نکته ی جالب در این شهر این است که خانه های جدید مردم در فاصله ای بسیار اندک از این آثار باستانی قرار گرفته و مردم این دیار در کنار هزاران سال تمدن زندگی روزانه ی خود را می گذارنند.

تماشای نمایی از تپه ی لیکیویتوس (Lykavittos)، کتابخانه ی هادریانوس (Hadrian) و ورودی آکروپولیس یعنی پروپیلائه (Propylaea) نیز بخش های دیگر گشت و گذار امروزمان در این شهر باستانی را تشکیل می دهند.

با کارناوال به آتن بیایید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست