کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گردشی در استرالیا | کشوری با جاذبه های بسیار

اگر غرق در روزمرگی ها شده اید و به دنبال راهی برای دور شدن از این فضا می گردید با ما همراه شوید و به تماشای ویدیوی امروز کارناوال بنشینید. می خواهیم شما را به سفری کوتاه و جذاب ببریم و شگفتی های سرزمینی را نشان تان دهیم که استرالیا نام دارد. قدم در این کشور می گذاریم و به گوشه و کنار آن سر می زنیم تا جاذبه های آن را ببینیم و لذت ببریم. استرالیا جزو ده کشور بزرگ دنیاست و در میان آب ها جا خوش کرده است. این سرزمین از شرق به اقیانوس آرام، از جنوب به اقیانوس منجمد جنوبی، از غرب به اقیانوس هند و از شمال به چندین دریا و خلیج محدود می شود. زیبایی های بسیاری در این کشور انتظارمان را می کشند؛ پس با ما باشید و از این سفر لذت ببرید...

در لحظات ابتدایی ویدیو سری به دنیای حیات وحش می زنیم و جهش کانگوروهای بامزه را به تماشا می نشینیم. کمی بعد دنیای زیر آب پیش روی مان قرار می گیرد و سپس با یک کوآلا ملاقات می کنیم. در ادامه به شهر می رویم؛ سالن اپرای سیدنی را می بینیم که یکی از دیدنی های مهم این کشور به شمار می رود. با هم در خیابان ها به راه می افتیم، با مردم این کشور هم کلام می شویم و البته از چشیدن طعم های خوشمزه این دیار نیز جا نمی مانیم.

از تماشای جلوه های شبانه استرالیا نیز غافل نمی شویم و سو سوی چراغ ها در شب را هم نظاره می کنیم. کمی بر فراز این دیار به پرواز در می آییم تا آن را از بالا ببینیم. به سواحل استرالیا نیز سر می زنیم و مشغول تماشای امواج می شویم. نورافشانی در شب یکی دیگر از صحنه هایی است که در این ویدیو می بینیم و از آن لذت می بریم.

اگر می خواهید ببینید در ادامه این سفر چه چیزی در انتظارتان است، با کارناوال همراه شوید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست