کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کامبوج | گشتی در جنوب شرقی آسیا

کارناوال تلاش دارد به کمک ویدیوهای متنوعش، تمامی نقاط دنیا را برای مخاطبانش به نمایش بگذارد و در همین راستا، این بار ویدیویی از سفر به کامبوج را منتشر می کنیم؛ سرزمینی کمتر شناخته شده در جنوب شرقی آسیا. تماشای جاذبه های کامبوج کمک می کند تا بیشتر با این کشور آشنا شویم و حال و هوای آن را بهتر درک کنیم. در این ویدیو نگاهی هم به حیات وحش کامبوج داریم و میمون ها و دسته ای از خفاش ها توجه مان را جلب می کنند. البته بومی های کامبوج را از یاد نمی بریم و گشتی هم میان مردم می زنیم؛ اما پیش از آغاز سفر مجازی مان، لازم است معرفی کوتاهی از این سرزمین زیبا داشته باشیم. 

پادشاهی کامبوج (Cambodia) در نواحی جنوب شرقی آسیا قرار دارد و بخشی از شبه جزیره هندوچین به حساب می آید. این سرزمین با کشورهای تایلند، ویتنام و لائوس مرز دارد و از نواحی جنوب غربی هم به خلیج تایلند ختم می شود. پایتخت کشور کامبوج، پنوم پن (Phnom Penh) نام دارد و تقریبا در مرکز کشور قرار گرفته است. کامبوج برای 100 سال مستعمره فرانسه بود و درنهایت در سال ۱۹۵۳ به استقلال رسید، به همین خاطر عجیب نیست اگر در فرهنگ و زبان این کشور ردِ پایی از فرانسه دیده شود. 

از شاخص ترین جاذبه های کامبوج می توان آنگکور وات را نام برد که مجموعه ای از معابد متعلق به سده 12 است؛ این معابد زیبا و منحصر به فرد برای شاه سوریاوارمان دوم ساخته شد تا پرستشگاه حکومتی باشد. این معبد که در ابتدا معبدی هندو بود و به ویشنو، خدای هندیان تقدیم شده بود پس از ورود آیین بودا، آن را به معبد بوداییان تبدیل کردند. علاوه بر این معابد، معبد بایون (Bayon) هم توجه گردشگران زیادی را در کامبوج جلب می کند؛ شهرت این پرستشگاه و منطقه باستانی به خاطر تزیینات جذاب و دیدنی‌ش است. 

حال که تا حدودی با فضای کامبوج آشنا شده اید، همراه کارناوال به این کشور بیایید و گشتی در آن داشته باشید. 


:Video Details

Produced By: YRegisterProductions

Music: Prelude By Bonobo

Kiara By Bonobo

Photo Of Cover: Dale Johnson

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست