کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کریمه | سرزمین جنجالی اروپای شرقی

این روزها برخی افراد، به ویژه گروه سفر بروها، آرزوی سفر به کریمه را در سرشان می پرورانند و برنامه هایی برای بازدید از جاذبه های کریمه می چینند. اما آیا شما می دانید که کریمه کجاست و چرا توجه برخی مسافران را به خود جلب کرده است؟

شبه جزیره کریمه از جنوب و غرب با دریای سیاه مرز دارد، از شرق به دریای آزوف (Sea of Azov) ختم می شود و از شمال با یک خشکی باریک به اوکراین می رسد. این سرزمین طبیعتی شگفت انگیز دارد و دیدنی های آن بسیار زیبا و قابل توجه هستند؛ اما دلیل اصلی محبوبیت کریمه جدالی ست که میان روسیه و اوکراین بر سر مالکیت آن در افتاد. با آمدن نام کریمه در اخبار کشورهای مختلف، این سرزمین بیش از هر زمانی شناخته شد و کنجکاوی مردم جهان را نسبت به خود جلب کرد. ما هم درباره این سرزمین کنجکاو شده ایم و به ویژه با تعریف هایی که از طبیعت و دیدنی های این سرزمین شنیده ایم، بیشتر مایل شده ایم تا از آن بازدیدی داشته باشیم. اگرچه به مسایل سیاسی درباره این مکان اهمیتی نمی دهیم و تنها به دنبال گشت و گذاری جانانه هستیم؛ اما خالی از لطف هم نیست که کمی درباره وضعیت کنونی کریمه بدانیم و سپس راهی شویم تا تماشاگر زیبایی های آن باشیم. 

اولین بار سال 2014 بود که توجه سیاسیون به سوی کریمه جلب شد. این منطقه، بنابر توافق های صورت گرفته بخشی از کشور اوکراین شمرده می شد تا این که، هواخواهان روسیه در کشور اوکراین، طی اقداماتی موجب شدند کریمه پس از گذشت سال های زیادی از فروپاشی جماهیر شوروی، دوباره بخشی از خاک روسیه شود. اگرچه، کشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا، این رویداد را اشغال گری نظامی روسیه در کریمه می دانند و مالکیت این کشور را نپذیرفته اند.

حال که تا حدودی با وضعیت کریمه آشنا شده اید دست در دست کارناوال بگذارید و همراه ما به سرزمین تماشایی کریمه بیایید. در حین بازدیدمان، از جاذبه هایی همچون، قلعه آشیانه پرستو (Swallow's Nest) دیدن می کنیم که توسط یک معمار روس در سال ۱۹۱۲ برای یک میلیونر آلمانی ساخته شد و امروزه به عنوان یکی از مهمترین جاذبه های کریمه شناخته می شود. همچنین بزرگترین آبشار کریمه را نیز از نظر می گذرانیم، یعنی آبشار یوکن سو (Uchan-su)؛ این آبشار با ارتفاع 98 متر، در 7 کیلومتری شهر یالتا (Yalta) قرار گرفته است. در سفرمان با شهر سنگی چوفو کیل (Chufut-Kale) نیز مواجه می شویم که قدمتش به قرون وسطا می رسد. 

همه این ها و چندی دیگر از جاذبه های تماشایی کریمه را می توانید همراه با کارناوال در این ویدیو ببینید و لذت ببرید.


:Video Details

Produced By: Павел Бухарин

Music: Epic Emotional Trailer

Instagram Account: Inst @aeroizhevsk

Photo Of Cover : Boris-N

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست