کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شهر تاریخی دالی در چین

دالی اولد تاون یا شهر قدیمی دالی (Dali Old Town) یکی از شهرک های کشور چین شمرده می شود که در شهر دالی قرار گرفته است. این منطقه، قدمتی تاریخی دارد و بناهای چشمگیر زیادی در آن به چشم می خورد. در بیشتر مواقع از این جا به عنوان «شهر قدیمی دالی» یاد می کنند. بخش های مدرن شهر، در فاصله ده کیلومتری از جنوب نواحی تاریخی قرار گرفته است. به لطف چشم اندازهای زیبایی که در نواحی تاریخی وجود دارد و همچنین، معماری هایی که از قوم بی (Bai people) در این منطقه بر جای مانده، شهر قدیمی دالی به جاذبه ای محبوب میان گردشگران تبدیل شده است و سالانه افراد بسیاری به سویش رهسپار می شوند. آنها به این دیار می روند تا نگاهی بر جاذبه هایش داشته باشند و حال و هوایی در این منطقه زیبا تازه کنند؛ همچنین غرق در فضای تاریخی این محیط شوند. ما نیز از دسته گردشگرانی هستیم که مشتاق تماشای دالی قدیمی هستند و آرزوی گشت و گذار در آن را در سر می پرورانند. به همین خاطر کوله بار خودمان را برداشته ایم تا از دریچه این ویدیوی کارناوال، گشتی مجازی در این شهر باستانی داشته باشیم. 

درباره تاریخی بودن این ناحیه زیاد گفتیم، پس خوبست که توضیحی هم درباره تاریخچه آن داشته باشیم؛ دالی در قرن های هشتم و دهم، پایتخت دو پادشاهی مهم بود تا این که در قرن 12 به چنگ مغول ها افتاد. مانند همه سرزمین هایی که از چنگال مردان مغولی در امان نماندند، دالی نیز سر خم کرد و پایه هایش سست شد تا اینکه دودمان مینگ (Ming dynasty) به روی کار آمد و در اوایل قرن 14، دوباره این شهر زیبا را بازسازی کرد. بیشتر جاذبه هایی که امروزه در این شهر دیده می شوند یادگارهایی از حکومت مینگ هستند.

یکی از جاذبه های مهمی که کمی بیرون تر از شهر قدیمی به چشم می خورد سه پاگودا (Three Pagodas) نام دارد. در این ویدیو، این سازه منحصر به فرد را مشاهده می کنیم. پاگودا نوعی برج است که با بام هایی چندلا دارد و این نوع سازه در حقیقت نیایشگاهی برای پیروان تائوئیسم بوده است.

دیدنی های متعدد دیگری هم در این منطقه وجود دارند، با کارناوال همراه شوید و آن ها را از نظر بگذرانید.


:Video Details

Produced By: Amazing Places on Our Planet

Website: https://milosh9k.com

Music: Suzanne Teng - Miles Beyond - 7 - Chicoy

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست