کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی هیجان انگیز در دنیای زیر آب | لمس موجودات خطرناک

دنیای زیر آب همیشه برای انسان ها موضوعی جذاب بوده و بسیاری برای کشف رمز و رازها به قلب آن زده اند. تا به حال به این فکر کرده اید که در اعماق آب می توانید لحظاتی سرشار از هیجان را تجربه کنید؟ یا اینکه فکر می کنید این دنیای پر رمز و راز نمی تواند آدرنالین خون تان را بالا ببرد. امروز را با کارناوال همراه باشید تا در کنار هم سفری متفاوت را به اعماق آب ها تجربه کنیم و لحظانی را در میان درندگان دنیای زیر آب بگذرانیم. خودتان را برای یک سفر آدرنالینی تمام عیار آماده کنید و در گشت و گذار امروز جلوه هایی تازه از حیات وحش را ببینید. با ما باشید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید.

به دنیای کوسه های سرچکشی می رویم که ساختاری غیرعادی دارند. آنها به خاطر شکل متفاوت سرشان که به دو طرف پهن شده به این نام شهرت پیدا کرده اند. این کوسه ها در سراسر آب های گرم جهان به چشم می خورند و به صورت دسته ای به این سو و آن سو می روند. در ویدیوی امروز غواصی را می بینید که بی پروا به دنیای این کوسه ها قدم می گذارد در کنارشان شنا می کند و از بودن در میان آنها لذت می برد.

هنوز ماجراهای آدرنالینی تمام نشده اند و کمی بعد خود را در کنار نهنگ های قاتل می یابیم که بزرگترین جاندار در میان دلفین‌سانان هستند و در اقیانوس‌های سراسر جهان یافت می‌شوند. آنها در بالای هرم غذایی قرار دارند و گاهی حتا کوسه‌های بزرگ را نیز نوش جان می کنند.

حالا نوبت کوسه سفید است که هیجان را وارد سفر امروزمان کند. این جاندار نیز در بالای هرم غذایی جا خوش کرده است و شکارچی قهاری در میان آبزیان به شمار می رود. کمی بعد از اقیانوس فاصله می گیریم و به سراغ تمساحی می رویم که دست کمی از دیگر درندگان ندارد و می تواند در چشم بر هم زدنی یک طعمه بزرگ را به دست آورد.

با کارناوال همراه باشید و سفری هیجانی را به اعماق آب ها تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست