کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر گردشگران آلمانی به ایران

در این ویدیو کارناوال می خواهیم به تماشای حاصل سفر گردشگران آلمانی به ایران بنشینیم و ببینیم ایران از نگاه گردشگران خارجی چگونه کشوری ست. شاید شما هم درباره نظر گردشگران خارجی درباره ایران و بخواهید از دیدگاه شان در مورد کشورمان آگاه شوید. اکثر گردشگرانی که راهی سرزمین مان می شوند در ابتدا، هیچ اطلاعات درستی از زیبایی های ایران ندارند و حتی با شک و تردید این سرزمین را به عنوان مقصد سفر انتخاب می کنند. سباستین و همسر باردارش، سوفیا نیز در ابتدا چنین احساسی داشتند و نسبت به آمدن به ایران دچار شک و تردید بودند؛ به ویژه با داشتن فرزندی در راه. در جهان خبرهای سیاه درباره کشورمان زیاد است و یه ویژه کشورهای اروپایی و آمریکا اخبار تلخی درباره امنیت سرزمین مان منتشر می کنند. این موضوع سباستین و همسرش را نیز به شک انداخته بود؛ با این حال آن ها ریسک سفر به ایران را پذیرفتند و در نهایت راهی کشورمان شدند. 

اما از زمانی که این افراد پای شان را در خاک ایران گذاشتند، همه چیز جور دیگری بود. آن ها مهربانی مردم ایران را دیدند و طبیعت تماشایی کشورمان را از نظر گذراندند. تاریخچه ایران و آثار تاریخی به جا مانده از دوره های مختلف هم بر دیدگاه این افراد تاثیر گذاشت و در نهایت، باعث شد تا سفری بسیار دلپذیر را تجربه کنند و خاطرات خوشی بسازند. آن ها این ویدیو را برای فرزندشان، میو (Mio) ساخته و از خوبی های ایران برایش گفته اند. 

در ادامه می خواهیم آن چه این افراد در سفرشان دیده و به ثبت رساندند را با شما به اشتراک بگذاریم. آن ها به شهر زیبای اصفهان رفته و در میدان نقش جهان، به تماشای بازی کودکان نشسته اند. هنر ایرانی در دنیا نمونه ندارد و این گردشگران آلمانی را نیز به خود جذب کرده است؛ در این ویدیو، توجه این مسافران به صنایع دستی ایران را نیز می بینیم. این افراد آلمانی سفری هم به شیراز داشته و فرصت گشت و گذار در مسجد نصیر الملک را از دست نداده اند.

به شما پیشنهاد می کنیم که حتما همراه با کارناوال این ویدیو از ایران را ببینید و از زیبایی های سرزمین مان لذت ببرید. 


:Video Details

 Film And Music By: Sebastian Linda

Website: http://sebastian-linda.de

Instargram Account: seblinda

Photo Of Cover: Jia Li

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مجید بگلو

سپاسگزارم از ویدیوی زیبایی که به اشتراک گذاشتید

11 فروردین 1398

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست