کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

خوش گذرانی در ایران به همراه زوج گردشگر خارجی

با ویدیویی جذاب از دیدنی های کشور عزیزمان امروز در کارناوال مهمانتان هستیم. می خواهیم به همراه زوج جوانی که ایران را برای تفریح انتخاب نمودند همراه شویم تا دیدنی های کشورمان را در سفرشان بنگریم. در این سفر به بیشتر مکان های دیدنی ایران سفر می کنیم و منظره های فوق العاده ای را به تصویر می کشیم. تماشای این ویدیو را به هیچ عنوان از دست ندهید و با ما همراه شوید.

این مناظر دیدنی که از دل کویر می بینید درست متعلق به کشور عزیز خودمان است. بدون شک مسجد هایی با کاشی کاری هایی زیبا و آینه کاری های درونی تنها و تنها متعلق به کشور خودمان است. عطاری های رنگارنگ که بو هایی خوش را در چند کیلومتری خود پخش می کنند و مردم باصفا و مهربان ایرانی که برای هر کس که ایران را بشناسد تجربه ای خوشایند تلقی می شود.

به پیست دیزین رهسپار می شویم با تلکابین از کوهستان بالا می رویم تا از نک قله به پایین اسکی کنیم. سپس زیبایی های شهر تهران را زیر ذره بین می بریم. میدان آزادی، بازار بزرگ تهران با رنگ ها و شور صفایی بی نظیر، غذاهای دلچسب ایرانی، و هزاران منظره دیدنی دیگر. مقصد بعدیمان شهر کاشان است، علاوه بر بناهای دیدنی اش به تماشای ساخت صنایع دستی این شهر هم می نشینیم. سقف با شکوه و دیدنی بازار بزرگ کاشان، خانه ی رنگ رزی و بناهایی که بسیار چشم نوازند. دیگر نوبت به اصفهان می رسد. براستی که میدان نقش جهان یکی از باشکوه ترین یادگاران تاریخ ایران است و هزاران مکان دیدنی دیگر که اصفهان را تبدیل به نصف جهان نموده.

گشت و گذار و تفریح در دشت کویر و گذر از طوفان غباری که در لحظه ای شروع به وزش می کند. به روستای گرمه می رویم و با روستاییانی که دام شتر دارند آشنا می شویم. نمای دیدنی بیازه را هم از دست نمی دهیم. بافت اصیل شهری یزد، دشت لوت، پرسپولیس و زیبایی های شیراز را هم تماشا می کنیم.

با کارناوال همراه باشید.

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست