کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کاشان | شهر تاریخی ایران زمین

کشور ایران، کشوری با تمدن 8000 ساله که هر گوشه و کنارش را بگردی یادگاری از گذشته و تاریخ پیدا خواهی کرد. یادگاری های زیبا از گذشتگانمان ...  امروز سفری به کشورمان خواهیم داشت تا این بار باز هم گوشه ای از زیبایی های آن را به تماشا بنشینیم. با ما در این سفر همراه شوید و از تک تک مکان های دیدنی شهر کاشان، شهری که بسیاری از آثار باستانی زیبا از زمان های دور برایش به یادگار مانده، دیدن کنید و لذت ببرید. اولین مقصدمان خانه ی طباطبائی ها است که معماری فوق العاده اش شما را به وجد می آورد. در تمامی گوشه و کنارش و سالن های بلندش چرخ می زنیم و محو تماشای این زیبایی بی نظیر می شویم. اگر می خواهید با این خانه ی زیبا که به عروس خانه های ایران شهرت دارد، بیشتر آشنا شوید، مطلب زیر را بخوانید:

خانه طباطبایی های کاشان | عروس خانه های ایران

مقصد بعدی خانه ی عباسیان است. هنگامی که وارد این منزل بی نظیر شویم، سقفی با معماری خارق العاده و اصیل ایرانی چشمانتان را نوازش می دهد. هر چه قدر در گوشه و کنارش چرخ بزنی و بگردی سیر نمیشوی زیرا که کنجکاو شنیدن داستان پشت هر یک از این گچکاری ها خواهی شد. اگر می خواهی بیشتر در مورد داستان ها و زیبایی های این خانه بدانید، مطلب زیر را از دست ندهید:

خانه عباسیان کاشان | شاهکار معماری ایران

سپس در مقاصدی بعدی سری به مراکز گلابگیری که سوغات معروف شهر کاشان را تولید می کنند می زنیم و تماشاگر شیوه ی زیبای این عزیزان برای تولید عرقیجات مرغوب می شویم. به حمام سطان امیر احمد و معماری زیبای این حمام قدیمی و البته سقف زیبا و چشم نوازش سفر می کنیم و بازار بزرگ و سنتی کاشان، باغ فین کاشان، حمام قاجار و صحنه مرگ امیر کبیر را هم زیر ذره بین می بریم و در نهایت کمی در خیابان ها درشکه سواری می کنیم تا با پایانی شاد و مفرح سفر را خاتمه دهیم. با کارناوال در این لحظات شگفت انگیز همراه باشید و محو تماشای شگفتی معماری قدیمی ایران زمین شوید که فرهنگ و سنت باستانیمان را از هر گوشه و کنار نمای این بناها به سمتتان می تابانند و لذت ببرید

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.