ویدیو HD

سفر به لس آنجلس | گشتی در شهر فرشتگان

از میان مقاصد تماشایی دنیا، این بار برای سفرمان یکی از مهمترین شهرهای ایالات متحده را برگزیده ایم. به لس آنجلس می رویم؛ یعنی بزرگترین شهر ایالت کالیفرنیا که در جنوب غربی آمریکا جا خوش کرده است. این شهر مقصد سفر محبوبی میان گردشگران است و از آن با القاب متفاوتی یاد می کنند، از جمله اِل اِی (.L.A) که مخففی برای نام شهر است. همچنین به لس آنجلس لقب شهر گل ها و نور خورشید (City of Flowers and Sunshine) را نیز می دهند، چرا که آب و هوای مطبوعی دارد و همیشه آفتابی ست. می خواهیم به این سرزمین زیبا سفر کنیم و زیبایی های لس آنجلس را از نظر بگذرانیم؛ البته در گشت و گذارمان، نیم نگاهی هم به نواحی اطراف این شهر داریم. حتما ما را در این سفر همراهی کنید.

در ابتدای راه، نمایی از آزادراه 101 (101 Freeway) پیش روی مان قرار می گیرد و سپس خودمان را بر فراز شهر می بینیم؛ از آن جا چشم اندازی بر جاده معروف مالهالند (Mulholland Drive) داریم که در جنوب غربی کالیفرنیا کشیده شده است و بخش اصلی آن از ناحیه هالیوود می گذرد. این جاده، بیشتر معروفیت خود را مدیون فیلمی به همین نامِ مالهالند درایو است. از این جا فاصله می گیریم و به تماشای ذخیره گاه هالیوود (Hollywood Reservoir) می نشینیم. این ذخیره گاه یا دریاچه در محله هالیوود هیلز (Hollywood Hills) قرار دارد. پس از آن، از تپه ها بالا می رویم و نشان شناخته شده هالیوود (Hollywoodland Sign) را تماشا می کنیم که از نمادهای فرهنگی ایالات متحده آمریکا به شمار می رود و بسیاری، لس آنجلس را با این علامت می شناسند. نشان هالیوود، حدود ۱۴ متر ارتفاع دارد و عرض آن ۱۱۰ متر است. پارک فرای‌من کنیون (Fryman Canyon) از دیگر مناطقی ست که به آن نظر می اندازیم. در ادامه به ساحل پوینت دام (Point Dume beach) می رویم که در حقیقت یکی از بخش های شهر ملیبوی (Malibu) کالیفرنیا شمرده می شود و در فاصله خیلی نزدیک به لس آنجلس قرار دارد. همچنین شهر ساحلی منهتن بیچ (Manhattan Beach) را نیز از نظر می گذرانیم و زمانی را در کنار این سواحل سپری می کنیم و از چشم انداز اقیانوس آرام لذت می بریم. سپس راهی می شویم تا از دیگر نواحی لس آنجلس و حومه آن دیدن کنیم. 

با کارناوال همراه شوید و به هیچ وجه این سفر تماشایی را از دست ندهید.


:Video Details

Produced By: Sloan Fischer

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET