ویدیو HD

سفر به ماداگاسکار | گشتی در شرق آفریقا

از میان مقاصد متنوع و دیدنی در دنیا این بار، کشور ماداگاسکار را برگزیده ایم. می خواهیم با سفر به ماداگاسکار بیشتر با این خطه از قاره آفریقا آشنا شویم و تجربه ای به یاد ماندنی برای خود رقم بزنیم. طبیعت و حیوانات ماداگاسکار از دیدنی های این ویدیوی کارناوال هستند و به ما کمک می کنند تا به خوبی این سرزمین را بشناسیم. همچنین در سفرمان، مردم ماداگاسکار را هم از نظر می گذرانیم و اینگونه، لذت گشت و گذارمان دو چندان می شود.

ماداگاسکار در حقیقت یک جزیره است که در نواحی جنوب شرقی قاره آفریقا قرار دارد. شهر آنتاناناریوو (Antananarivo) عنوان پایتختی این کشور را از آن خود دارد. ماداگاسکار به عنوان چهارمین جزیره بزرگ در جهان شناخته می شود و بر اساس آمار سال 2017، حدود 25.5 میلیون نفر در این جزیره بزرگ سکونت دارند. مردم این سرزمین به زبان های مالاگاسی و فرانسوی صحبت می کنند. 

درباره دین ماداگاسکاری ها خوب است بدانید که تقریبا نیمی از مردم این کشور مسیحی هستند و نیم دیگرشان از سنت های دینی بومی تبعیت می کنند. اقوام مختلفی در سرزمین ماداگاسکار زندگی می کنند و در این میان می توان به قوم های مرینا، قوم بتسیمیساراکا و ... اشاره کرد. در ویدیوی که باشما به اشتراک گذاشته ایم، نگاهی به مردم بومی این منطقه خواهیم داشت.

حضور قوم های خاص ماداگاسکار را از دیگر سرزمین ها متمایز کرده است و طبیعت این خطه نیز بسیار تماشایی ست؛ اما علاوه بر این ها، حیات وحش هم بهانه جذابی برای سفر به این خطه به حساب می آید. گفته می شود بیش از ۹۰ درصد از حیات وحش و زیست گیاهی این جزیره، به خود این منطقه اختصاص دارد و در مکان های دیگر نمونه اش یافت نمی شود. 

پس با وجود همه این دیدنی ها، بهتر است تا دیر نشده با این ویدیو به ماداگاسکار برویم و زیبایی هایش را به همراه هم مرور کنیم...


:Video Details

Produced By: Morten Rustad

Photo Of Cover: Pierre-Yves Babelon

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET