کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشت و گذار در طبیعت | محو تماشای شگفتی ها

گاه چنان در روزمرگی های زندگی فرو می رویم که شگفتی های آفرینش و جلوه های ویژه کره خاکی را از یاد می بریم. روزها می گذرد و ما غرق در تفکرات و دغدغه های مان، حقیقت زندگی را فراموش می کنیم و روح مان، در چرخه ای از مکررات گرفتار می شود. اما دیری نمی پاید که هوای تازه به سرمان می زند و می خواهیم از این کسالتِ حال فاصله بگیریم. دل مان برای گشت و گذار در طبیعت پر می کشد و تمنای سفر کردن، سراپای وجودمان را فرا می گیرد. اما اگر فرصتی برای مسافرت و گشت و گذار نداشته باشیم چه؟! در این زمان کوله بارمان را برداریم و راهی یک سفر مجازی می شویم که توسط کمپانی سامسونگ تدارک دیده شده تا کیفیت نمایشگرهایش را به رخ بکشد. شما هم فارغ از تمام روزمرگی ها، همراه مان شوید.

قدم در راه می گذاریم. رقص زیبای ابرها در همان نگاه اول نظرمان را جلب می کند و نوید سفری خوش به ما می دهد. بساطی از شگفتی ها نیز بر روی زمین، گسترده است که تا چشم از آسمان بر می داریم، آنها خودنمایی می کنند و لبخند بر لب مان می نشانند. نیم نگاهی به یک غار یخچالی می اندازیم و از تماشای قطرات آب بر چهره یخ زده اش لذت می بریم. جلوه غروب، شب های روشن و شفق قطبی، همگی آسمان را به پهنه ای از رنگ های باطراوت و زیبا مبدل می کنند و ما را محو تماشا باقی می گذارند. در این میان شفق قطبی بیشتر نظرمان را جلب می کند پس، زمان بیشتری را صرف تماشای حرکات مواج و دیدنی اش می کنیم. سفر ادامه دارد چرا که می خواهیم زمانی را در میان آب های نیلگون، بر فراز کوه های با صلابت و در میان جنگل های سرسبز سپری کنیم.

در این سفر تماشایی کارناوال همراه شوید و روح تان را تازه کنید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
نادر

مگه داریم بهتر از شمااااااا؟؟؟؟!!!

30 تیر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست