ویدیو HD

سفر گردشگر پرتغالی به ایران | گشتی با دختر ماجراجوی اروپایی

این بار می خواهیم ویدیویی از سفر گردشگر پرتغالی به ایران را با شما به اشتراک بگذاریم تا از این طریق بیشتر با نظر گردشگران خارجی درباره ایران آشنا شوید. با اشتراک گذاشتن این دست ویدیوها می خواهیم ببینیم خارجی ها در ایران چه می کنند و بیشتر از کدام جاذبه های سرزمین مان بازدید دارند. این بار هم به همراه ما به تماشای ایران از نگاه گردشگران خارجی بنشینید و کشورمان را از دید یک پرتغالی ببینید.

با دختری پرتغالی به نام اینس آمارال (Inês Amaral) همراه می شویم؛ او تاکنون از شهرهایی همچون پاریس، استانبول، میلان، لیسبون و میلتون کینز دیدن کرده است و علاقه خاصی به ماجراجویی های بیشتر دارد. وی همچنین تجربه شش ماه سفر تنها را نیز در زندگی خود دارد. این دختر در اوایل سال 2018 دست به کاری زد که به عقیده بسیاری از افراد، عجیب و غیرقابل باور بود؛ کوله بارش را برداشت و به همراه چندی از دوستانش راهی ایران شد؛ کشوری که در جهان به عنوان سرزمینی ناامن شناخته می شود و در بیشتر خبرها، سعی در تخریبش دارند. اما اینس بیدی نبود که با این بادها بلزرد، پس خود راهی سرزمین مان شد تا واقعیت را فارغ از بزرگنمایی ها و خبرهای دروغین مشاهده کند. آنچه در ادامه می بینید تجربه این دختر پرتغالی از سفرش به کشورمان است. 

در این ویدیو می بینیم که او در ابتدا به تهران می رود و از معروف ترین جاذبه های پایتخت تماشایی ایران همچون کاخ گلستان، بازار بزرگ و برج آزادی بازدید می کند. سپس راهی شیراز شده و به محبوب ترین جاذبه های این شهر از جمله باغ ارم، ارگ کریم خان، مسجد نصیرالملک نیز سر می زند.

او و دوستانش کویرنوردی را در نیز در برنامه سفرشان به ایران داشته اند و به همین خاطر از کلوت شهداد دیدن کرده و شبی را در طبیعت باشکوه آن جا سپری کرده اند. جالب آن که اینس و دوستانش حواس شان به تجربه شکم گردی در ایران نیز بوده تا آن را از دست ندهند. چشیدن غذاهای محلی شهرهای مختلف ایران و کباب کردن جوجه از خاطرات خوشمزه شان در ایران است.

 توضیحی اجمالی از گشت و گذار این گردشگران خارجی داشتیم، در ادامه به تماشای این ویدیو بنشینید و از گشت و گذار در ایران همراه این مسافران خارجی لذت ببرید.


:Video Details

Produced By: Inês Amaral

Web: http://www.mudancasconstantes.com

Instagram Account: 

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
Pouyan SB

کاشیه ذره تدوین هم بلد بود و انتخاب موزیکش هم بهتر بود

06 دی 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET