کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در طبیعت ایالات جنوب غربی آمریکا | سفری آرامش بخش

طبیعت در هر سرزمینی چشم انداز خاصی دارد و نمایشی متفاوت را به راه انداخته است. این افسون گر آفرینش در هر نقطه از این کره زمین به رنگی درآمده و دل از بینندگانش می رباید. بسیاری از طبیعت دوستان کیلومترها راه طی می کنند تا جلوه های خیره کننده زمین را ببینند و از بودن در قلب طبیعت لذت ببرند. امروز برای تان گردشی ویژه در نظر گرفته ایم، می خواهیم شما را به یک سفر مجازی میهمان کنیم و گوشه هایی از جادوی طبیعت را نشان تان دهیم. با کارناوال قدم به ایالت های جنوب غربی آمریکا بگذارید و ببینید قلم موی آفرینش چگونه این مناطق را آراسته است... با ما باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

گشت و گذار امروزمان را با تماشای ستاره باران شب آغاز می کنیم و به تماشای جلوه سحرانگیز آسمان می نشنیم. ستاره ها چشمک زنان از پیش چشم مان عبور می کنند و لذتی خاص را برای مان به ارمغان می آورند. کمی بعد به بیابان می زنیم و شاهکار خلقت را در آنها نظاره می کنیم. همه چیز در سکوت خاصی فرورفته و زمین زیبایی بی نظیری را به نمایش گذاشته است. آرامش خاصی در این همه زیبایی وجود دارد که انسان را برای لحظاتی از همه دغدغه ها و روزمرگی هایش دور می کند.

کمی بعد خود را در میان شن های روان می یابیم؛ جایی که می توان ساعت ها به تماشای جادوی کویر پرداخت و غرق در لذت شد. حالا وقت آن است که به سراغ دره ای زیبا برویم؛ جایی که حتا تنه خشکیده درختان هم شاهکاری تماشایی به نظر می رسند و چشم ها را به خود خیره می کنند. تابش نور خورشید بر دیواره ها جلوه ای حیرت انگیز را خلق می کند. 

با کارناوال به سفری متفاوت بیایید و طبیعت آمریکا را به تماشا بنشینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست