ویدیو HD

گشتی در طبیعت ایالات جنوب غربی آمریکا | سفری آرامش بخش

طبیعت در هر سرزمینی چشم انداز خاصی دارد و نمایشی متفاوت را به راه انداخته است. این افسون گر آفرینش در هر نقطه از این کره زمین به رنگی درآمده و دل از بینندگانش می رباید. بسیاری از طبیعت دوستان کیلومترها راه طی می کنند تا جلوه های خیره کننده زمین را ببینند و از بودن در قلب طبیعت لذت ببرند. امروز برای تان گردشی ویژه در نظر گرفته ایم، می خواهیم شما را به یک سفر مجازی میهمان کنیم و گوشه هایی از جادوی طبیعت را نشان تان دهیم. با کارناوال قدم به ایالت های جنوب غربی آمریکا بگذارید و ببینید قلم موی آفرینش چگونه این مناطق را آراسته است... با ما باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

گشت و گذار امروزمان را با تماشای ستاره باران شب آغاز می کنیم و به تماشای جلوه سحرانگیز آسمان می نشنیم. ستاره ها چشمک زنان از پیش چشم مان عبور می کنند و لذتی خاص را برای مان به ارمغان می آورند. کمی بعد به بیابان می زنیم و شاهکار خلقت را در آنها نظاره می کنیم. همه چیز در سکوت خاصی فرورفته و زمین زیبایی بی نظیری را به نمایش گذاشته است. آرامش خاصی در این همه زیبایی وجود دارد که انسان را برای لحظاتی از همه دغدغه ها و روزمرگی هایش دور می کند.

کمی بعد خود را در میان شن های روان می یابیم؛ جایی که می توان ساعت ها به تماشای جادوی کویر پرداخت و غرق در لذت شد. حالا وقت آن است که به سراغ دره ای زیبا برویم؛ جایی که حتا تنه خشکیده درختان هم شاهکاری تماشایی به نظر می رسند و چشم ها را به خود خیره می کنند. تابش نور خورشید بر دیواره ها جلوه ای حیرت انگیز را خلق می کند. 

با کارناوال به سفری متفاوت بیایید و طبیعت آمریکا را به تماشا بنشینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET