ویدیو HD

تهرانگردی با گردشگر خارجی | گشتی زمستانی در توچال

کارناوال برای سفر امروزتان یک تهرانگردی ناب در نظر گرفته و می خواهد شما را با خود به یکی از مناطق کوهستانی پایتخت ببرد. به توچال می رویم؛ جایی که به بام تهران شهرت دارد و برای بسیاری از مردم سرشار از خاطره است. می خواهیم این منطقه را از لنز دوربین یک گردشگر خارجی ببینیم که بیش از 100 کشور دنیا را در 795 روز دیده و هنوز هم گشت و گذارش در نقاط مختلف جهان ادامه دارد. منطقه توچال حسابی دل این توریست را برده و تصمیم گرفته آن را با استفاده از دِرون (Drone) به تصویر بکشد تا لذتش را با دیگران به اشتراک بگذارد. حالا ویدیوی او پیش روی شماست تا از دیدنش لذت ببرید و تهران زمستانی را به تماشا بنشینید.

ویدیوی پیش روی تان کاری‌ست از یک گردشگر دنیادیده که در لهستان به دنیا آمده و در آلمان بزرگ شده است. او به جای جای جهان سر می زند و تصاویری هوایی از آنها به ثبت می رساند. در میان سفرهایش سری هم به ایران زده و گوشه ای از گشت و گذارش را در قالب یک ویدیوی هوایی از منطقه توچال تهران به تصویر کشیده تا بخشی از این شهر را به طرفدارانش نشان دهد. وی عاشق این گونه تصویربرداری است و شعار جالبی هم به این مضمون دارد: "یک مرد، یک درون، یک دنیا"

علاقه مندان سفر از سراسر دنیا لحظه شماری می کنند تا ویدیوهای تازه این گردشگر را تماشا کنند و سفری متفاوت را برای خود رقم بزنند. اگر شما هم جزو این علاقه مندان هستید، می توانید گزارش های او را از اینجا ببینید و در جریان سفرها و تجربه های جالبش قرار گیرید.

با کارناوال همراه باشید تا شما را به منطقه ای کوهستانی در تهران ببریم و گشتی متفاوت و جذاب داشته باشیم. از جلوه زمستانی پایتخت لذت ببرید...

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.