کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تهرانگردی با گردشگر خارجی | گشتی زمستانی در توچال

کارناوال برای سفر امروزتان یک تهرانگردی ناب در نظر گرفته و می خواهد شما را با خود به یکی از مناطق کوهستانی پایتخت ببرد. به توچال می رویم؛ جایی که به بام تهران شهرت دارد و برای بسیاری از مردم سرشار از خاطره است. می خواهیم این منطقه را از لنز دوربین یک گردشگر خارجی ببینیم که بیش از 100 کشور دنیا را در 795 روز دیده و هنوز هم گشت و گذارش در نقاط مختلف جهان ادامه دارد. منطقه توچال حسابی دل این توریست را برده و تصمیم گرفته آن را با استفاده از دِرون (Drone) به تصویر بکشد تا لذتش را با دیگران به اشتراک بگذارد. حالا ویدیوی او پیش روی شماست تا از دیدنش لذت ببرید و تهران زمستانی را به تماشا بنشینید.

ویدیوی پیش روی تان کاری‌ست از یک گردشگر دنیادیده که در لهستان به دنیا آمده و در آلمان بزرگ شده است. او به جای جای جهان سر می زند و تصاویری هوایی از آنها به ثبت می رساند. در میان سفرهایش سری هم به ایران زده و گوشه ای از گشت و گذارش را در قالب یک ویدیوی هوایی از منطقه توچال تهران به تصویر کشیده تا بخشی از این شهر را به طرفدارانش نشان دهد. وی عاشق این گونه تصویربرداری است و شعار جالبی هم به این مضمون دارد: "یک مرد، یک درون، یک دنیا"

علاقه مندان سفر از سراسر دنیا لحظه شماری می کنند تا ویدیوهای تازه این گردشگر را تماشا کنند و سفری متفاوت را برای خود رقم بزنند. اگر شما هم جزو این علاقه مندان هستید، می توانید گزارش های او را از اینجا ببینید و در جریان سفرها و تجربه های جالبش قرار گیرید.

با کارناوال همراه باشید تا شما را به منطقه ای کوهستانی در تهران ببریم و گشتی متفاوت و جذاب داشته باشیم. از جلوه زمستانی پایتخت لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست