کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در دنیای حیات وحش | مرور زیبایی های آفرینش

تاکنون به بسیاری از نقاط دنیا سفر کرده و جاذبه های متعددی را از نظر گذرانده ایم. گاه‌گداری هم برای رفع کسالت و فرار از روزمرگی ها، راهی طبیعت شدیم. حال می خواهیم نوعی دیگری از گشت و گذار را تجربه کنیم. باز هم خود را به دل طبیعت می سپاریم اما این بار، قصد تماشای موجودات دوست داشتنی را داریم و به همین سبب، گذارمان به میان مناطق بکر و دست نخورده افتاده است. جایی که حیوانات می توانند به دور از آزار انسان ها، روزگار خوشی را سپری کنند. این موجودات زیبا، با حرکات بامزه و تماشایی شان، لحظات خوشی را برای مان پدید می آورند، با ما به دنیای دیدنی حیات وحش قدم بگذارید.

در ابتدا یک ببر تندخو، به استقبال مان می آید؛ با هشیاری تمام از کنار این موجود زیبا اما ترسناک می گذریم. یک زنبور عسل را می بینیم که در میان گل ها می چرخد و از شهدشان تغذیه می کند. میمون ها، این موجودات بازیگوش و دوست داشتنی، بر روی یک شاخه درخت با یکدیگر تعامل کرده و البته ما را سرگرم می کنند. به راه مان ادامه می دهیم و یک به یک موجودات ساکن جنگل را از نظر می گذرانیم. آب‌بازی ببر نظرمان را جلب می کند و پس از آن، آهوها، اسب آبی، زرافه، مار کبری و باز هم میمون ها پیش روی مان می آیند و ما را محو تماشا می کنند.

سرشار از هیجان به راه مان ادامه می دهیم چرا که چشم انتظار تماشای موجودات بیشتری هستیم. اگرچه جانوران بزرگتر، بیشتر به چشم می آیند اما دیدن جانداران ریزنقش نیز لذت خاص خود را دارد؛ آن ها نیز می توانند سرگرم کننده و تماشایی باشند. مورچه ها، سنجاقک، عقرب و ... را به نوبت از نظر می گذرانیم و در نهایت، دوباره به سراغ خرس تنبلی می رویم که در یک گوشه کز کرده است و خودش را می خاراند. ابهت مار کبری، عرق سرد بر تن مان می نشاند و چشم های شیر، ما را در بهت و اندکی ترس فرو می برد. میمون ها همچنان سرگرم بازیگوشی هستند و از شاخه ای به شاخه دیگر می پرند. خرس را می بینیم که این بار از جایش بلند شده و بالاخره، به دنبال غذا از این سو به آن سو می رود؛ و زنبورها، همچنان شهد گل را می نوشند. در پایان سفرمان، ببری را می بینیم که با متانت و آرامش دستش را لیس می زند و به تکرار این عادت گربه سان ها مشغول است.

سفری دیدنی را در پیش رو داریم؛ با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست