کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به روستای زازریوا در اسلواکی | گردش در طبیعت سحرانگیز

به هر گوشه از این کره خاکی برویم مقصدی جذاب وجود دارد که ما را محو تماشای خود می کند. این مقاصد می توانند از جنس تاریخ و فرهنگ باشند و یا زیبایی طبیعت را به رخ مان بکشند. از میان هزاران جاذبه رنگین زمین، این بار به سراغ روستایی در اسلواکی می رویم که زیباترین مناظر را در خود جای داده است و با معجون آرامش از میهمانانش پذیرایی می کند. نامش زازریوا (Zázrivá) است و به واسطه طبیعت سحرانگیزش نزد گردشگران و طبیعت دوستان شهرت خاصی دارد. با هم سری به این روستای تماشایی می زنیم تا ببینیم چه چیزی در آن انتظارمان را می کشد. برای دقایقی با کارناوال همراه باشید و آرامش را در روستای زازریوا جستجو کنید. 

در لحظات ابتدایی ویدیو رقص ابرها را بر فراز زمین های سرسبز می بینیم. درختان در همه جا قد برافراشته و گویی در دریای ابر فرو رفته اند. ابرها خودشان را در همه جا پهن می کنند و تن پوش سپید خود را در نقطه نقطه این روستا و مناطق اطرافش می گسترانند. این روستا در منطقه اوراوا (Orava) قرار دارد و طبیعتی تماشایی را در اطراف خود جای داده است. 

سازنده این ویدیو درباره کارش این گونه توضیح می دهد:

این ویدیو داستان طبیعت افسانه ای زازریوا را روایت می کند و زیبایی های این منطقه را در طول زمان نشان می دهد. آنچه پیش روی شماست حاصل تفکرات و ایده های من از سفر به این روستا و زمان بسیار زیادی است که در طبیعت ناب اوراوا گذرانده ام. جایی که برای اولین بار وقتی باتری هایم نیاز به شارژ داشت برای اتراق انتخابش کردم و آرامش روحی و ایده های بسیاری به دست آوردم. نمی توانستم از شادی و عشقی که این طبیعت به من پیشنهاد می داد بگذرم.

این فیلم کوتاه از هزاران فیلم گرفته شده در طی 3 سال گذشته به دست آمده است و گوشه ای از زیبایی های دنیای اطراف مان را نشان می دهد. در اینجا برای دیدن چنین مناظری فقط باید از پنجره به بیرون نگاه کنید و یا سری به حیاط پشتی خانه بزنید.

با کارناوال به اسلواکی بیایید و زیبایی های زازریوا را ببینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست