کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به آفریقا | قدم به دنیایی پر از شگفتی | ویدیو hd

تاکنون بارها به مکان های متفاوت کشور آفریقا سفر کردیم و شگفتی های فراوانی را نظاره‌گر شدیم اما در ویدیو امروز سفر متفاوتی را به این دیار تجربه می کنیم. در میان مردمان محلی این کشور که آداب و رسوم متفاوت و منحصر بفرد خود را دارند قدم بر می داریم و از نزدیگ به زیستگاه محافظت شده ی حیوانات بومی این دیار می رویم و مناظری را نظاره گر می شویم که تا کنون ندیده اید. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

در میان جاده های خاکی حرکت می کنیم. از این جا به بعد سوژه های بسیاری در انتظار ما هستند؛ به کودکان آفریقایی نگاه کنید، محبت و سادگی را می توانید از روی لبخند های ساده و بی آلایششان کشف کنید. سلطان جنگل، دعوای زرافه ها، حرکت خانوادگی فیل ها و چرای جمعی گاومیش ها... این ها تنها گوشه ای از شگفتی این طبیعت است.

شاید دیدن این حیوانات در کنار هم برایتان عجیب باشد اما در این منطقه چرخه ی طبیعی حیات در جریان است، در این جا حیوانات بسیاری مثل آهو، کفتار، میمون و گورخر زندگی می کنند که شما می توانید آن ها را به تماشا بنشینید.

لباس های زیبا و خاص ساکنین این دیار را نظاره گر شوید... با تجهیزاتی از قبیل نیزه های دست ساز که همیشه با خود همراه دارند، با تمام سختی هایی که گریبان گیر زندگی‌شان است، اما این جا خانه ی آن هاست. با لبخند ها و تفریحاتشان آشنا شوید. تفریحاتی از قبیل بردن گوسفندان به چرا یا رقص های جمعی‌شان در کنار یکدیگر.

این تصاویر ما را با دنیایی بسیار متفاوت تر از دنیای خودمان رو به رو می کند. دنیایی که شگفتی های تازه و نویی را با ما به اشتراک می گذارد.

به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست