کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از سفر به یزد

به مرکز ایران و یزد سفر می کنیم و جزئی از کویر آن می شویم. در سطح شهر میان خانه های قدیمی قدم می زنیم و لذت می بریم. همراه با کارناوال باشید. به شهر بادگیرها خوش آمده اید، شاید هوا به هنگام صبح گرم باشد ولی در شب، زیر آسمان پر ستاره ی آن خنکای هوا نیز اضافه می شود. این شهر گویی در سکوت آرامش بخشی غرق شده و مردمان آن نیز به خوبی این موضوع را می دانند و هیچگاه این آرامش را بهم نمی زنند. همانطور که می دانید یزد در قسمت های مرکزی ایران قرار گرفته و اطراف آن را کویر احاطه کرده است. به یزد شهر بادگیرها می گویند دلیل آن نحوه ی ساخت خانه ها است که بادگیرهایی زیبا و جالب در بالای آن ها قرار گرفته تا به هنگام گرمای هوا نسیمی خنک را وارد خانه کند تا ساکنان روحشان طراوت گیرد. از خوراکی های این شهر که برایتان بگوییم مطمئنا دلتان می خواهد که سفری به یزد داشته باشید و اگر علاقه مند به سبک سنتی و قدیمی خانه سازی در ایران هستید حتما سری به یزد بزنید. حال زمان آن رسیده تا کمی در سطح شهر قدم بزنیم. نزدیک غروب است و کم کم شهر شلوغ می شود، مغازه ها چراغ های خود را روشن کرده اند و رستوران ها در حال پر شدن هستند. هنوز آن آرامش را می توان یافت، شاید شهر از آن همین حس خوب است. در این ویدیو زیبا سفری خواهیم داشت به شهر یزد و از نزدیک با آن آشنا می شویم و جاذبه ها را تماشا می کنیم. یزد به دلیل محل قرار گیری از نظر جرافیایی و همینطور فرهنگی می تواند نماد مناسبی برای فرهنگ ایرانی و سنتی به حساب بیاید. کارناوال به شما مطالعه ی مطالبی در مورد یزد را در این لینک پیشنهاد می کند. با ما همراه باشید در این سفر شگفت انگیز و سرتاسر ایرانی.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
معنی کلمه

با تشکر از مطلب خوبتون

12 آبان 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست