کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از دیوار بزرگ چین

این بار می خواهیم ویدیویی از دیوار بزرگ چین را با شما به اشتراک بگذاریم و شما را با این جاذبه مهم جهان آشنا کنیم. به کمک درون ها، بر فراز دیوار چین پرواز می کنیم و طول این دیوار را آرام آرام از نظر می گذرانیم. همچنین نگاهی بر طبیعت تماشایی که اطراف این دیوار را فراگرفته است می اندازیم و از چشم انداز پیش رو لذت می بریم. اما پیش از این ها، بد نیست کمی درباره این جاذبه بگوییم و سپس راهی سفرمان بر فراز دیوار شویم. برای شناخت بیشتر و تماشای این ویدیو از دیوار چین با ما همراه بمانید. 

دیوار بزرگ در نواحی شمالی کشور چین و درست در مرز شمالی شهر پکن قرار دارد و یکی از وسیع ترین ساختارهایی به شمار می رود که تا به حال به دست بشر ساخته و تکمیل شده است. قدمت دیوار چین به حدود 200 سال پیش از میلاد باز می گردد؛ در آن زمان که با حکمرانی امپراتور چین شی هوانگ (Qin Shi Huang) در این سرزمین متقارن بود، طول دیوار به 5000 کیلومتر می رسید اما به مرور زمان و در حکومت پادشاهان مختلف بر درازای این دیوار افزوده شد تا در نهایت، به 7000 کیلومتر رسید. البته باید بدانید که بر سر طول این دیوار اختلاف نظر وجود دارد و حتی برخی از افراد طول آن را 10000 کیلومتر می دانند. همچنین خوبست بدانید دیوار چین حدودا 10 متر ارتفاع دارد اما در برخی مناطق این عدد کم و زیاد شده و به 5 متر هم می رسد. پهنای دیوار هم بین 4 تا 5 متر متغیر است اما طوری ساخته شده که چند اسب بتوانند همزمان از روی آن عبور کنند. 

در آخر لازم است ذکر کنیم عظمت دیوار چین به حدی ست که نام آن در فهرست عجایب هفتگانه مدرن نیز به چشم می خورد و هنوز هم افرادی که از این سازه بازدید می کنند و از شکوه آن انگشت حیرت بر دهان می گذارند. 

حال که تا حدودی از دیوار چین برای تان گفتیم، وقت آن رسیده که به تماشای این ویدیو کارناوال برویم؛ همچنان همراه مان بمانید. 


:Video Details

Produced By: One Man Wolf Pack

Instagram Account: miro.vs.246countries

Photo Of Cover: Piotr Piatrouski

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست