ویدیو HD

ویدیویی از آبشارهای نیاگارا

با شما ویدیویی از آبشارهای نیاگارا را به اشتراک گذاشته ایم و می خواهیم کمی درباره آن ها توضیح دهیم و شما را با این جاذبه تماشایی آشنا کنیم. حتما تاکنون نام این آبشارها به گوش تان خورده است اما شاید این سوال برای تان پیش آمده باشد که دقیقا آبشار نیاگارا کجاست و دلیل شهرت شان چیست؟

آبشارهای نیاگارا که مجموعه ای از سه آبشار خروشان هستند، در مرز دو کشور آمریکا و کانادا جای گرفته اند و میان ایالت نیویورک و استان انتاریو قرار دارند. همه آبشارها در سر جنوبی گلوگاه رود نیاگارا هستند و نام های شان از این قرار است: آبشار نعل اسب (Horseshoe Falls)، آبشار آمریکایی (American Falls) و آبشار نقاب عروس (Bridal Veil Falls). در این بین، آبشارهای آمریکایی و نقاب عروس در آمریکا قرار گرفته اند و آبشار نعل اسب که بزرگترین این آبشارهاست و قوی ترین جریان آب را در آمریکای شمالی دارد، در مرز هر دو کشور جای گرفته است.

آبشار نیاگارا از نظر گردشگری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تنها در سال 2007، 20 میلیون نفر از آن بازدید کرده اند. به طور کلی بیشترین بازدید گردشگران از آبشار نیاگارا در فصل تابستان صورت می گیرد؛ زمانی که این جاذبه طبیعی هم در طول روز دیدنی و زیباست و هم در زمان عصر. همچنین از سمت کانادایی این آبشار، در طول شب هم برای چند ساعت، نورپردازی هایی انجام می شود که چشم گردشگران را به خود خیره می کند. دیدن آبشار نیاگارا به تنهایی می تواند تفریحی خاطره انگیز و جذاب باشد، با این حال در کنار نیاگارا فرصت قایق سواری هم برای گردشگران فراهم شده است و مسافران می توانند با تورهای قایق سواری به نام مِید آو دِ میست (Maid of the Mist) به زیر آب های خروشان آبشار بروند و آبتنی جانانه ای داشته باشند. 

به شما پیشنهاد می کنیم که اگر پس از تماشای این ویدیو، مایل بودید ویدیوهای بیشتری از جاذبه های طبیعی را تماشا کنید، بر روی لینک ویدیوهای Hd از طبیعت کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Drone Snap

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET