کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از آبشارهای نیاگارا

با شما ویدیویی از آبشارهای نیاگارا را به اشتراک گذاشته ایم و می خواهیم کمی درباره آن ها توضیح دهیم و شما را با این جاذبه تماشایی آشنا کنیم. حتما تاکنون نام این آبشارها به گوش تان خورده است اما شاید این سوال برای تان پیش آمده باشد که دقیقا آبشار نیاگارا کجاست و دلیل شهرت شان چیست؟

آبشارهای نیاگارا که مجموعه ای از سه آبشار خروشان هستند، در مرز دو کشور آمریکا و کانادا جای گرفته اند و میان ایالت نیویورک و استان انتاریو قرار دارند. همه آبشارها در سر جنوبی گلوگاه رود نیاگارا هستند و نام های شان از این قرار است: آبشار نعل اسب (Horseshoe Falls)، آبشار آمریکایی (American Falls) و آبشار نقاب عروس (Bridal Veil Falls). در این بین، آبشارهای آمریکایی و نقاب عروس در آمریکا قرار گرفته اند و آبشار نعل اسب که بزرگترین این آبشارهاست و قوی ترین جریان آب را در آمریکای شمالی دارد، در مرز هر دو کشور جای گرفته است.

آبشار نیاگارا از نظر گردشگری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تنها در سال 2007، 20 میلیون نفر از آن بازدید کرده اند. به طور کلی بیشترین بازدید گردشگران از آبشار نیاگارا در فصل تابستان صورت می گیرد؛ زمانی که این جاذبه طبیعی هم در طول روز دیدنی و زیباست و هم در زمان عصر. همچنین از سمت کانادایی این آبشار، در طول شب هم برای چند ساعت، نورپردازی هایی انجام می شود که چشم گردشگران را به خود خیره می کند. دیدن آبشار نیاگارا به تنهایی می تواند تفریحی خاطره انگیز و جذاب باشد، با این حال در کنار نیاگارا فرصت قایق سواری هم برای گردشگران فراهم شده است و مسافران می توانند با تورهای قایق سواری به نام مِید آو دِ میست (Maid of the Mist) به زیر آب های خروشان آبشار بروند و آبتنی جانانه ای داشته باشند. 

به شما پیشنهاد می کنیم که اگر پس از تماشای این ویدیو، مایل بودید ویدیوهای بیشتری از جاذبه های طبیعی را تماشا کنید، بر روی لینک ویدیوهای Hd از طبیعت کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Drone Snap

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست