کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از کاخ ورسای در فرانسه

در پیش رو می توانید ویدیویی از کاخ ورسای در فرانسه را ببینید که نمونه ای منحصر به فرد از سازه های زمان حکومت بوربون هاست و یکی از زیباترین کاخ های فرانسه به حساب می آید. کاخ ورسای از دوران پادشاهی لویی چهاردهم به یادگار مانده است و امروزه با معماری شگفت انگیز و طبیعت تماشایی اطرافش بازدیدکنندگان را مبهوت می کند. این کاخ از سال ۱۶۸۲ به عنوان اقامتگاه اصلی خانواده سلطنتی شناخته می شد و تا سال ۱۷۸۹ که انقلابی ها خانوداه سلطنتی را به اجبار به پاریس منتقل کردند، همچنان اقامتگاه شان بود. امروزه ورسای، از پربازدیدترین جاذبه های کشور فرانسه است و تنها در سال 2017، 7,700,00 نفر از آن بازدید کردند؛ در همین سال، این کاخ عنوان دومین جاذبه پربازدید فرانسه را بعد از موزه لوور و پیش از برج ایفل از آن خود کرد. 

شاید در ابتدا که به تماشای ویدیو می نشینید، منتظر تماشای تنها یک کاخ باشید، اما باید بدانید که در حقیقت ورسای مجموعه کاخ هایی ست که در شهر ورسای، نزدیک به پاریس قرار گرفته است. این کاخ باشکوه و تماشایی از بخش های مختلفی تشکیل می شود و از جمله مهمترین و اصلی ترین قسمت های آن باید به تالار آینه ها اشاره کرد. تالار آینه ها، سالن مرکزی مجموعه کاخ ها به حساب می آید و ساختش در سال 1678، به دستور لویی چهاردهم آغاز شد. داخل این تالار 17 طاق آینه وجود دارد و به همین دلیل، نامش را تالار آینه ها گذاشته اند. یکی دیگر از بخش های بسیار مهم ورسای هم باغ های آن هستند که در بخش غربی کاخ ها قرار گرفته و مساحتی در حدود 800 هکتار را به خود اختصاص داده اند. 

در آخر خوبست بدانید مجموعه کاخ های ورسای عنوان بزرگترین کاخ های سلطنتی جهان را دارد و نامش در میراث جهانی یونسکو هم به چشم می خورد. 


:Video Details

Produced By: Hexalapse Studio

Music: Kidswaste - Underwater

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست