ویدیو HD

ویدیوی تایم لپس از زیبایی های اروپا

این بار در گشت و گذار مجازی مان، با ویدیوی تایم لپس از زیبایی های اروپا به قاره سبز سفر می کنیم. دیدنی های قاره اروپا زیاد هستند و حتا با سرعت تایم لپس هم نمی توان تمامی آن ها را به تصویر کشید. با این حال، به تماشای برخی از جاذبه های اروپا می نشینیم و زیبایی های این خطه را با یکدیگر مرور می کنیم. دیدن زیباترین کشورهای اروپایی، سفری دلچسب برای مان رقم می زند و ما را با برترین های این قاره آشنا می کند. پس همراه مان باشید و این ویدیو را از دست ندهید.

در ابتدای ویدیو، با یکی از شاخص ترین جاذبه های قاره اروپا مواجه می شویم که در فرانسه جای خوش کرده است؛ برج ایفل. این سازه تماما فلزی، در شهر پاریس واقع شده است و به عنوان یکی از پربازدیدترین بناهای جهان شناخته می شود. پس از آن، به تماشای میدان سن مارکو (Piazza San Marco) در ونیزِ ایتالیا می رویم. در میان مردم اروپا شایع شده که ناپلئون بناپارت از این میدان با عنوان "اتاق طراحی اروپا" یاد کرده است.

ساختمان بنیاد فرانسه (Institut de France) نیز یکی دیگر از جاذبه هایی ست که در حین تماشای این ویدیو به آن بر می خوریم. این ساختمان، نهادی دانشگاهی و فرهنگی در فرانسه است که در تاریخ ۲۵ اکتبر ۱۷۹۵ بنیانگذاری شد. پل الکساندر سوم و موزه لوور نیز از دیگر دیدنی های شهر پاریس هستند که نیم نگاهی هم به آن ها می اندازیم. 

از پاریس فاصله می گیریم، هنوز دیدنی های بسیاری در قاره اروپا باقی مانده اند؛ تماشای شهر زیبا و باشکوه فلورانس در ایتالیا از بالا، نگاهی به پل چوبی شهر لوتسرن (Lucerne) در سوئیس، دیدن کهکشان راه شیری بر فراز قله ماترهورن (Matterhorn)، گذر از میان کوچه پس کوچه های شهر هال‌اشتات در اتریش، عبور از کنار رود راین در شهر کلنِ آلمان و ... همه و همه از دیدنی های این ویدیو هستند.

دست به دست کارناوال دهید و با ما به تماشای این ویدیوی زیبا بیایید. 


:Video Details

Produced By: Tianyu Wei

Photo Of Cover: Prasit Rodphan

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET