کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو تایم لپس از تهران | تماشای پایتخت سیاه و سفید

نگاهی متفاوت به پایتخت کشورمان خواهیم داشت و در ویدیو تایم لپس از تهران، این شهر از نمایی دیگر خواهیم دید. با تماشای این ویدیو سیاه و سفید از تهران، با هم به قلب شهر می زنیم و نظاره گر شلوغی و همهمه آن می شویم. پایتخت را از بالا می بینیم و ساختمان هایش را از نظر می گذرانیم. همراه مان شوید تا سفر به تهران را به شکلی متفاوت تجربه کنیم و ببینیم در خیابان های آن چه می گذرد.

تهران، علاوه بر آنکه عنوان پایتختی ایران را یدک می کشد، پرجمعیت ترین شهر کشور نیز هست و همین باعث شده تا در بیشتر مواقع، چهره ای شلوغ و پرهمهمه داشته باشد. در این ویدیو به خیابان های شهر سر می زنیم و شاهد رفت و آمد ماشین ها در آنها خواهیم بود. به ایستگاه تاکسی ها می رویم؛ جایی که روزانه تعداد زیادی از مردم را میزبانی می کند و بخش بزرگی از رفت و آمد افراد در سطح شهر به آن وابسته است. 

به نماد تهران می رسیم؛ برج میلاد که یک برج مخابراتی چند منظوره است و در شمال غرب پایتخت قرار دارد. این برج با ارتفاع ۴۳۵ متر به عنوان بلندترین برج ایران شناخته می شود و ششمین برج مخابراتی دنیا از نظر ارتفاع نیز هست. شکل خاص این برج و ارتفاعش باعث شده تا از بیشتر نقاط تهران بتوانید آن را ببینید و همین موضوع آن را به نماد پایتخت تبدیل کرده است. در ویدیوی امروز این برج را در میان دود و غبار می بینید و شاید زیبایی اش آن قدرها به چشم نیاید. 

به تماشای تهران و خیابان هایش می نشینیم و می بینیم که از شب تا صبح در این شهر چه می گذرد. سپس تماشاگر رفت و آمد مردم در سطح شهر هستیم و کمی بیشتر با حال و هوای تهران آشنا می شویم.

با کارناوال همراه باشید و به تماشای پایتخت بنشینید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.