ویدیو HD

ویدیو جلسات کاری vip و دورهمی در اولین اتوبوس لیموزین ایران

تصور کنید که با دوستان و یا هم سفران‌تان برنامه سفر یک روزه‌ای را ترتیب داده‌اید. یک اتوبوس لیموزین مجهز با امکانات باکیفیت در ساعت و مکانی که از قبل هماهنگ کرده‌اید منتظر شماست تا سفری متفاوت را برای‌تان رقم بزند. وقتی سوار این اتوبوس می‌شوید بی‌شک اولین چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد، چیدمان و طراحی داخلی است که هیچ شباهتی به سایر اتوبوس‌هایی که تاکنون دیده‌اید ندارد؛ فضای کاملا شخصی، صندلی‌های راحت، میزی بزرگ برای پذیرایی و بازی، سیستم صوتی باکیفیت، نورپردازی داخلی جذاب و سیستم تهویه مناسب تنها بخشی از جذابیت‌های این اتوبوس به حساب می‌آیند.

حالا سوار اتوبوس شده‌اید و روی یک مبل‌ راحتی می‌نشینید و می‌توانید دور یک میز با دوستان‌تان گفت‌وگو کرده و بازی‌های سرگرم کننده انجام دهید. در همین حین با موادغذایی بهداشتی در بسته‌بندی‌های شیک و جذاب از شما پذیرایی نیز خواهد شد تا به مقصد برسید. حالا وقت آن است که با راهنمای تور، گشتی در مقصدتان بزنید و از دیدنی‌هایی که منتظرشان بودید لذت ببرید.

تمام جذابیت اتوبوس لیموزین کارناوال، به موارد گفته شده ختم نمی‌شود؛ اگر یک جلسه کاری مهم دارید، این بار برنامه‌ریزی‌ها را به کارناوال بسپارید تا جلسه شما را در فضایی متفاوت برگزار کند. در طول مسیر جلسه خود را برگزار کنید و بعد از پایان گفتگوها، به همراه یک راهنما گشتی در یکی از جاذبه‌های توریستی پایتخت بزنید.

پذیرایی، سیستم نورپردازی جذاب، سیستم صوتی و تصویری باکیفیت، ضدعفونی تمام فضای داخلی و اینترنت رایگان از دیگر امکاناتی هستند که در تمام برنامه‌ها در اختیار شما قرار می گیرند.

اگر می‌خواهید بیشتر با این اتوبوس لیموزین آشنا شوید و از خدمات و امکاناتش بیشتر بدانید، مطلب معرفی اولین اتوبوس لیموزین ایران را بخوانید.

این تجربه بی‌نظیر و متفاوت تور اتوبوس لیموزین ، سرویسی است که کارناوال برای اولین بار و به عنوان پیشرو این سبک سفر، در ایران فراهم کرده تا شما عزیزان بتوانید به سبک دیگری سفر کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET