کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای جلوه های فصل بهار | گشتی آرامش بخش

بهار فصل دلربا و چشم نوازی ست که کمتر کسی مسحور جلوه هایش نمی شود. این فصل زیبا پیش از آمدنش نشانه هایش را می فرستد و زمین را رنگی دیگر می بخشد. شکوفه ها بر درختان جای خوش می کنند و پیراهنی گل گلی را بر تن درخت می نشانند. قبای این کره خاکی چهره ای دیگر به خود می گیرد و تمام رنگ های جعبه مدادرنگی را می توان در آن یافت. بهار خنده را بر صورت زمین می نشاند و با خودش کلی خبر خوش می آورد. درختان لحظه شماری می کنند تا لباس جدیدشان تمام شود و قامت شان از برگ های سبز میزبانی کند. این فصل شگفت انگیز تولدی دوباره برای زمینی است که می خواهد سرش را از زیر پتوی برفی زمستان دربیاورد و نفسی تازه کند. کارناوال می خواهد شما را به گشتی بهاری ببرد و دلبری های این فصل رنگین را نشان تان دهد. با ما باشید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید....

گردش مان را با تماشای رقص ستاره ها در شبی بهاری آغاز می کنیم و پس از آن شاهد طلوع دل انگیز خورشید خواهیم بود. پرنده ها را می بینیم که در حال خوشگذرانی در بهار هستند و حسابی لذت می برند. پس از آن به سراغ گل ها می رویم که قامت راست کرده و خودشان را به سمت خورشید بالا می کشند. این رنگارنگ های تماشایی چشم هر کسی را به خود خیره می کنند و آرامشی خاص در خود دارند. خروش رودخانه از دیگر دلبری های بهار است و پس از آن حرکت ابرها در آسمان آبی هوش از سرمان می برد. شکفتن گل ها در طبیعت از دیگر صحنه هایی است که در این ویدیو می بینیم و غرق در لذت می شویم...

خودتان را برای یک گشت آرامش بخش و به یادماندنی آماده کنید و با کارناوال همراه باشید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست