کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای حرکات شائولین در چین | هنر رزمی کهن

به جز جاذبه های تاریخی و طبیعی، دیدنی ها و جذابیت های دیگری نیز وجود دارند که شما را با فرهنگ یک مرز و بوم آشنا می کنند. در ویدیوی امروز شما را به گشت گذاری متفاوت می بریم و یکی از هنرهای رزمی چینی ها را برای تان به نمایش در می آوریم. با یک ورزشکار حرفه ای همراه می شویم و به نقاط مختلفی سر می زنیم و مشغول انجام تمرینات شائولین می شویم. شائولین به مجموعه ای از هنرهای رزمی چینی گفته می شود که به تمرکز بالایی احتیاج دارند و دارای ریشه ای تاریخی و فرهنگی هستند. کارناوال بخشی از تمرینات این هنر رزمی را به شما نشان می دهد؛ البته آنچه این سفر را زیباتر می کند، چشم اندازهایی است که در طول این گشت متفاوت می بینید و متحیر می شوید. با ما باشید و سفری کوتاه به چین داشته باشید و با بخشی از فرهنگ مردم آن آشنا شوید...

در ابتدای ویدیو همسفرمان را می بینیم که خودش را بری انجام حرکات شائولین آماده می کند و کمی بعد نمایش او در میان سنگ های بزرگ آغاز می شود. او درباره این ویدیو می گوید:

در اینجا چند تمرین شائولین را می بینید که در حوالی مدرسه هنرهای رزمی چین به نام موسسه سنتی ووشوی معبد شائولین (Shaolin Temple Traditional Wushu Institute) انجام داده ام. سفر در دنیای هنرهای رزمی یک فرآیند مستمر کشف است. من تلاش می کنم تا آنجا که می توانم و در هر جایی که می توانم، چیزهایی یاد بگیرم؛ این در حالی است که بارها و بارها متوجه شدم هیچ چیز نمی دانم. شما در این تصاویر شاهد حرکات سخت و نرم شائولین هستید. با این حال این اصول می توانند فراتر از این حرف ها مورد استفاده قرار گیرند. این ویدیو تنها یک قطعه از دنیای هنرهای رزمی، اما بخشی بسیار مهم از آن است.

با کارناوال همراه باشید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست