karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

23 خرداد 1400

به روز رسانی

23 خرداد 1400

مهاجرت به سوئد

کشور سوئد یکی از کشورهای مرفه جهان شناخته شده است و از کشورهای شمال اروپا می باشد و در حوزه اسکاندیناوی قرار دارد و با کشورهای نروژ، دانمارک هم مرز است، این کشور از آب و هوای سرد و خشکی برخوردار است، به طور کلی فقط 30 درصد از خاک این کشور مناسب سکونت است. 

 

مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا

طی سالیان پی در پی اقتصاد کشور سوئد رشد شایان توجهی داشته است و افراد بی شماری از سراسر دنیا به این کشور گرایش پیدا کرده اند، افرادی که همیشه در تصور خویش به فکر یک زندگی آرام همراه با رفاه نسبی هستند، کشور سوئد می تواند از لحاظ حیات، بهترین مکان برای آنها باشد؛ همچنین به دلیل قرار گرفتن این کشور در ناحیه شمالی اروپا، از آب و هوای سرد و خشکی برخوردار است و برای افرادی که طبع گرمی دارند؛ بی شک کشور سوئد می تواند بهترین گزینه انتخابی آنها باشد. 

افرادی که قصد مهاجرت به سوئد را دارند می توانند از طریق روش های مختلفی به این کشور مهاجرت کنند در ادامه مطالب به بررسی انواع روش های مهاجرت به سوئد می پردازیم.

روش های مهاجرت به سوئد

• مهاجرت تحصیلی

• مهاجرت کاری

• مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

• مهاجرت از طریق ازدواج

• مهاجرت از طریق تولد

• مهاجرت از طریق پناهندگی

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به سوئد که تابه حال بین اشخاص رایج شده است، از طریق ازدواج می باشد، این امر چندان شرایط ساده ای نمی باشد، در صورتیکه مطابق قوانین و مقررات این کشور به صورت رسمی با یک شهروند سوئدی ازدواج کنید می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید.

دو اصل مهم و اساسی برای افرادی که قصد دارند از این طریق تابعیت این کشور را دریافت نمایند.

• اثبات تمکن مالی ( ارائه فیش حقوقی)

• اثبات قصد واقعی ازدواج دائمی

مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

متقاضیانی که قصد دارند، در یکی از دانشگاه های کشور سوئد تحصیل کنند، در ابتدا می توانند اقامت موقت این کشور را بدست آورند و پس از فارغ التحصیلی و  یافتن شغل مورد نظر خود پس از گذشت 3 الی 4 سال و پرداخت بیمه و مالیات به این کشور می توانند اقامت دائم کشور سوئد را اخذ نمایند.

مهاجرت به سوئد از طریق تولد

براساس قوانین مهاجرت کشور سوئد اگر فرزندی در خاک این کشور متولد شود، در صورتیکه پدر و مادر تابعیت کشور سوئد را نداشته باشند، به فرزند تابعیت سوئدی تعلق نمی گیرد. به طور کلی اگر مادر تابعیت سوئدی را داشته باشد و پدرتابعیت کشور دیگری را داشته باشد به صورت خودکار فرزند می تواند تابعیت کشور سوئد را دریافت نماید.

مهاجرت به دانمارک

کشور دانمارک در سالیان متوالی به عنوان شادترین کشور دنیا شناخته شده است، پایتخت این کشور کپنهاگ می باشد که بیشترین جمعیت در این کشور متمرکز شده است، مهاجرت به دانمارک به دلیل توسعه اقتصادی، کیفیت بالای زندگی در میان متقاضیان مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

قاره اروپا به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان یکی از مقاصد معروف جهان شناخته شده است، این قاره به دلیل قرار گرفتن در ناحیه شمالی زمین، سرتاسر آن از کوه هایی با ارتفاعات بلند سرسبز همراه با چشمه های فراوان احاطه شده است که به قاره سبز شهرت دارد، زندگی دراین قاره مناسب اشخاصی است، که به کوه نوردی و سفر کردن به جاهای دنج و بکر علاقه دارند و هیچ وقت از چشم اندازهای سرسبز این قاره سیراب نمی شوند؛ بخصوص برای زوج هایی که قصد دارند جاهای سرسبز رویایی را در زندگی خود تجربه کنند و همیشه لحظات شاد و رمانتیکی را در زندگی زناشویی خود داشته باشند، مهاجرت به اروپا می تواند برایشان یک انتخاب بی نظیر باشد.

جهت مطالعه مطلب کامل مهاجرت به اروپا صفحه safiranstudy.com/europe مراجعه کنید.

مهاجرت به دانمارک از طریق روش های متعددی امکانپذیر است که عبارتند از:

 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت از طریق تولد
 • مهاجرت از طریق پناهندگی

مهاجرت به اروپا

زمانی که صحبت از مهاجرت به اروپا می شود، کشورهای آلمان و فرانسه جزء اولین کشورهایی می باشد، که به ذهن افراد خطور می کند اما به دلیل رشد اقتصادی، امنیت رفاهی، بهداشت اجتماعی سایر کشورهای اروپایی همانند سوئد، دانمارک، نروژ باعث شده بسیاری از مهاجرین به این کشورها هجوم آورند.

روش های متعددی برای اخذ اقامت سایر کشورهای اروپایی وجود دارد که در این مقاله به مرور این روش ها می پردازیم.

انواع روش های مهاجرت به اروپا به شرح زیر است:

• مهاجرت از طریق تحصیلی

• مهاجرت از طریق کاری

• مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

• مهاجرت از طریق ازدواج

• مهاجرت از طریق تولد

• مهاجرت از طریق پناهندگی

مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل یکی از راحت ترین و مطمئن ترین روش های مهاجرتی است که خیلی از متقاضیان از این طریق به سایر کشورهای اروپایی مهاجرت می کنند، از مزایای تحصیل در اروپا برای متقاضیان امکان کار در حین تحصیل می باشد، همچنین با اخذ مدرک یکی از دانشگاه های اروپایی امکان دسترسی به فرصت های شغلی فراوان برای متقاضیان راحت تر مقدور می باشد.

لازم به ذکر است، تحصیل در اروپا برای افرادی که تابعیت کشورهای اروپایی را دریافت نمودند رایگان است، البته ناگفته نماند امکان تحصیل در اروپا برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا در برخی از کشورهای اروپایی با هزینه کمتر میسر می باشد.

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های اخذ اقامت اروپا است، توجه داشته باشید که هر یک از کشورهای اروپایی قوانین و مقررات بخصوصی دارند، توصیه می شود اگر تصمیم دارید در یکی از کشورهای اروپایی سرمایه گذاری کنید، حتما قوانین و مقررات کشور مورد نظر خود را به طور کامل بررسی نمایید.

به طور کلی متقاضیان با خرید حدود 35 هزار یورو خرید اوراق بهادر می توانند اقامت اروپا را اخذ نمایند.

اقامت اروپا از طریق کار

افرادی که در حرفه خاصی سابقه کاری دارند، می توانند از طریق ویزا کاری برای سایر کشورهای اروپایی اقدام نمایند، اما باید توجه داشته باشند در سایر کشورهای اروپایی الویت کار برای شهروندان آن کشور می باشد، لذا در صورتی که با کمبود نیرو مواجه شدند نیروی کار با مدرک معتبر جذب می کنند.

مهاجرت به اروپا

مهاجرت به اروپا

مدارکی که متقاضیان بابت اخذ ویزا کار باید به سفارت تحویل دهند عبارتند از:

 • ارائه رزومه کاری
 • ارائه مدارک تحصیلی 
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • ارائه مدارک هویتی اعم از شناسنامه، پاسپورت معتبر، عکس پاسپورتی
 • پر کردن فرم درخواست

جشنواره تخفیفات بهاری ما از شنبه 22 خرداد ( 12 Junn)  شروع شده و به مدت یک ماه ادامه دارد، جهت استفاده از تخفیفات ما می توانید با امور مشتریان با شماره 02128426666 تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اروپا و تحصیل در اروپا می توانید به وب سایت سفیران ایرانیان [ safiranstudy.com ]  مراجعه کنید.

ایمیل: info@ safiranstudy.com

پشتیبانی: support@ safiranstudy.com

تلفن تماس: 02128426666

آدرس: ایران، تهران، میدان صادقیه، خیابان کاشانی، بلوار اباذر، نبش مقداد، پلاک 70، واحد 3

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.