karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 مهر 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

شمال پارک ملی یلوستون آمریکا

Cory Richards

تام ماینر بیسین (Tom Miner Basin)، منطقه ای ست در شمال پارک ملی یلواستون (Yellowstone National Park) که زمین های کشاورزی زیادی را در خود جای داده است و همین طور، مکانی ست برای رفت و آمد حیوان های وحشیِ پارک یلواستون. در تصویر دختری به نام هیلاری اندرسون (Hilary Anderson) را می بینید که با اسبش بر فراز مزرعه های خانوادگی شان در همین منطقه ایستاده است. او بیشتر مواقع با هدف چوپانی و همین طور دور نگه داشتن حیوانات وحشی در این منطقه گشت می زند. 

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.