karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

10 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری برنا، سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران در خبری اعلام کرد در ایام نوروز 98 نرخ اسکان در اقامتگاه‌ های رسمی استان افزایش نمی‌ یابد.

بر اساس این مصاحبه که آقای فرزانه با این خبرگزاری انجام داده، آمده است: 

بهای اقامت در اماکن رسمی استان شامل هتل، متل، مهمانسرا، خانه مسافر و اقامتگاه‌های بومگردی برای تعطیلات نوروزی ثابت می‌ ماند و مدیران این مجموعه‌ ها موظفند نرخ مصوب را روی تابلو نوشته و در معرض دید گردشگران قرار دهند.

آقای فرزانه در ادامه هشدار داد که تمامی اقامتگاه های رسمی استان مازندران در ایام نوروز تحت نظر هستند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با آنها برخورد می شود. امسال برای پذیرایی مسافران نوروزی در مازندران 15 درصد به ظرفیت اقامتگاه های رسمی استان اضافه شده است. مساله ای که باعث شده است تا اقامتگاه های مازندران به طور کلی در حدود 64 هزار تخت ظرفیت داشته باشند. هر چند اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیش بینی کرده است تا ظرفیت اقامتی استان در ایام نوروز بیشتر شود. 

استان مازندران همچنین علاوه بر اقامتگاه های رسمی بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر شب، ظرفیت برای اسکان غیر رسمی مانند ویلاهای استیجاری، اماکن مذهبی، مدارس و ... دارد. 

بر اساس آمار سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، مازندران امسال از بیش از 20 میلیون نفر شب میزبانی کرد که حدود 15 میلیون نفر شب آن به نوروز 97 تعلق داشت.

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.