karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

31 مرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

بندبازی در آمریکا

Katrin Bell

تصویر امروز نشنال جئوگرافیک در بلندی های شهر بولدر (Boulder) در ایالت کلرادوی آمریکا عکاسی شده است. شخصی به نام برندون پیترسون (Brandon Peterson) را می بینید که به نوع خاصی از بندبازی یا بندلغزی به نام های‌لاین مشغول است. در های‌لاین (Highline)، ورزشکار از روی بند تختی که از دو سو محکم بسته شده عبور می کند و باید در نظر داشته باشید که او حتما این کار را در ارتفاعات بالا انجام می دهد.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.