ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 مهر 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، بر خلاف توقف فعالیت شرکت های هواپیمایی انگلیس، فرانسه، هلند و امارات در ایران و پس از خروج یک جانبه آمریکا از برجام و بعد از تشدید نوسانات ارزی که باعث گران شدن ناگهانی سفرهای هوایی خارجی شد، مدیرعامل شرکت هواپیمایی قطر از ادامه ارتباط با ایران خبر دارد. 

اکبر الباکر، مدیرعامل شرکت های هواپیمایی قطر ایرویز، در کنفرانسی بازرگانی در دوحه قطر در پاسخ به خبرنگار ایسنا در مورد ادامه فعالیت این شرکت هواپیمایی در بازار ایران با توجه به بازگشت تحریم های آمریکا گفت: 

تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بر پروازهای قطر ایرویز به ایران تاثیری نخواهد گذاشت.

وی در ادامه افزود: 

تحریم‌ها صنعت هوانوردی را در بر نمی‌گیرند. پروازهای قطر ایرویز به مقاصد کنونی در ایران ادامه خواهد یافت. 

هواپیمایی قطر از دوحه به شهرهای مشهد، شیراز و تهران پرواز دارد و قصد دارد پروازهایش را به این شهرها ادامه دهد. 

بعد از قطع پروازهای دیگر شرکت های معتبر اروپایی و اماراتی به ایران، سفر گردشگران خارجی به کشورمان تحت تاثیر قرار گرفته و کاهش یافته است. مسئولان هواپیمایی ایران بر این عقیده هستند که خروج شرکت های هواپیمایی از ایران، باعث شده بازار رقابت برای شرکت های هواپیمایی داخلی داغ شود. 

حمید بعیدی نژاد- سفیر ایران در بریتانیا- هم پس از خروج بریتیش ایرویز از بازار هوایی ایران گفته بود که هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران می تواند از فرصت ایجاد شده استفاده و با سه پرواز مستقیم به لندن این خلا ایجاد شده را پر کند. 

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET