karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 مهر 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، بر خلاف توقف فعالیت شرکت های هواپیمایی انگلیس، فرانسه، هلند و امارات در ایران و پس از خروج یک جانبه آمریکا از برجام و بعد از تشدید نوسانات ارزی که باعث گران شدن ناگهانی سفرهای هوایی خارجی شد، مدیرعامل شرکت هواپیمایی قطر از ادامه ارتباط با ایران خبر دارد. 

اکبر الباکر، مدیرعامل شرکت های هواپیمایی قطر ایرویز، در کنفرانسی بازرگانی در دوحه قطر در پاسخ به خبرنگار ایسنا در مورد ادامه فعالیت این شرکت هواپیمایی در بازار ایران با توجه به بازگشت تحریم های آمریکا گفت: 

تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بر پروازهای قطر ایرویز به ایران تاثیری نخواهد گذاشت.

وی در ادامه افزود: 

تحریم‌ها صنعت هوانوردی را در بر نمی‌گیرند. پروازهای قطر ایرویز به مقاصد کنونی در ایران ادامه خواهد یافت. 

هواپیمایی قطر از دوحه به شهرهای مشهد، شیراز و تهران پرواز دارد و قصد دارد پروازهایش را به این شهرها ادامه دهد. 

بعد از قطع پروازهای دیگر شرکت های معتبر اروپایی و اماراتی به ایران، سفر گردشگران خارجی به کشورمان تحت تاثیر قرار گرفته و کاهش یافته است. مسئولان هواپیمایی ایران بر این عقیده هستند که خروج شرکت های هواپیمایی از ایران، باعث شده بازار رقابت برای شرکت های هواپیمایی داخلی داغ شود. 

حمید بعیدی نژاد- سفیر ایران در بریتانیا- هم پس از خروج بریتیش ایرویز از بازار هوایی ایران گفته بود که هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران می تواند از فرصت ایجاد شده استفاده و با سه پرواز مستقیم به لندن این خلا ایجاد شده را پر کند. 

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.