karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

18 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از ایسنا، یک فعال گردشگری ایرانی مقیم در آمریکا با اشاره به اینکه هزینه درمان در ایران ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزان‌تر از سایر کشورها است، گفت:

پیش‌بینی می‌شود در قالب طرح گردشگری پزشکی، از اروپا و آمریکا بیش از ۲۰ هزار گردشگر به ایران سفر کنند.

دکتر مارک سرمدی در همایش ساماندهی و آغاز عملیات اجرایی طرح گردشگری پزشکی به عنوان کارگزار این طرح در آلمان و آمریکا اظهار داشت:

برای سرمایه‌گذاری در این زمینه آماده‌ایم و مطمئنیم این سرمایه‌گذاری به دلیل هزینه، ‌کیفیت و امنیت در ایران سودمند است.

وی با اشاره به جذب ۲۰ هزار گردشگر سلامت در جریان اجرای این طرح توسط تنها کارگزار آمریکا و آلمان گفت:‌

می‌توانیم سرمایه‌گذاری سنگینی در اروپا، آمریکا و حتی استرالیا داشته باشیم، اما پیش‌زمینه آن تبلیغات برای معرفی تخصص و هزینه درمان‌های پزشکی در ایران است.

سرمدی به مزیت‌های ایران برای جذب گردشگر پزشکی اشاره نمود و ادامه داد:

پزشکان ایرانی در سراسر جهان افراد خوشنامی هستند. در آلمان بیش از ۹۵ درصد روسای بیمارستان‌ها ایرانی هستند و متخصصان و فوق متخصصان زیادی در آمریکا ملیت ایرانی دارند. همین بزرگترین تبلیغ برای تخصص پزشکی کشورمان است. ضمن اینکه ایران یکی از امن‌ترین کشورهای خاورمیانه محسوب می‌شود و ما می‌توانیم جهان را متوجه این مزیت کنیم.

همایش سامان‌دهی و آغاز طرح اجرایی گردشگری پزشکی با حضور وزیر کار و کارگزاران ۳۷ کشور رونمایی شد. قرار است این طرح در ۱۷ بیمارستان ملکی سازمان تامین اجتماعی و ۵ بیمارستان خصوصی اجرا شود و هر یک از کارگزاران خارجی در جریان این طرح موظف هستند گردشگرانی را از کشور مبدأ برای درمان‌های پزشکی به ایران هدایت نمایند.

گردشگری پزشکی ایران

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

ناشناس

مطمئناً با ورود بیماران خارجی و دریافت دلار و یورو از آنها دیگر پزشکان ایرانی میل و رغبتی به بیماران ایرانی نخواهند داشت 

انتشار:19 مرداد 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.