ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایلنا، استانداری فارس در اطلاعیه ای خبر مربوط به تعطیلی مجموعه جهانی پاسارگاد از روز پنجم تا هشتم آبان را جعلی اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، با وجود اینکه پیش از این در اطلاعیه ای منتسب به استانداری فارس خبر از تعطیلی مجموعه جهانی پاسارگاد در این سه رروز اعلام کرده بود اما اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس در اطلاعیه ای تازه این سند را جعلی خواند. 

در اطلاعیه تعطیلی مجموعه جهانی پاسارگاد چنین نوشته شده بود: 

با توجه به سوءاستفاده‌ های سیاسی و امنیتی برخی از گروهک‌ های ضدانقلاب، مجموعه توریستی پاسارگاد از پنجم تا هشتم آبان‌ ماه تعطیل است. همچنین مسیرهای ورودی به این مجموعه توسط راهداری و نیروی انتظامی مسدود خواهد بود. هموطنان عزیز برای ادای احترام به شخصیت کوروش کبیر و بازدید از این مجموعه ارزشمند روزهای دیگری را انتخاب کنند. 

این اطلاعیه در فضای مجازی منتشر شد و جنجال زیادی به پا کرد اما استانداری فارس در اطلاعیه ای اعلام کرد که این سازمان چنین خبری منتشر نکرده و این اطلاعیه جعلی ست. 

در همین زمینه باید گفت در روزهای گذشته علی اصغر مونسان -رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری- در ابتدا اعلام کرده بود که روز کوروش باید به یک رویداد گردشگری تبدیل شود اما سازمان میراث فرهنگی روز بعد از برگزاری بزرگداشت این روز کناره گیری کرد. 

Photo by : Ali Bahadori

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET