karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایلنا، استانداری فارس در اطلاعیه ای خبر مربوط به تعطیلی مجموعه جهانی پاسارگاد از روز پنجم تا هشتم آبان را جعلی اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، با وجود اینکه پیش از این در اطلاعیه ای منتسب به استانداری فارس خبر از تعطیلی مجموعه جهانی پاسارگاد در این سه رروز اعلام کرده بود اما اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس در اطلاعیه ای تازه این سند را جعلی خواند. 

در اطلاعیه تعطیلی مجموعه جهانی پاسارگاد چنین نوشته شده بود: 

با توجه به سوءاستفاده‌ های سیاسی و امنیتی برخی از گروهک‌ های ضدانقلاب، مجموعه توریستی پاسارگاد از پنجم تا هشتم آبان‌ ماه تعطیل است. همچنین مسیرهای ورودی به این مجموعه توسط راهداری و نیروی انتظامی مسدود خواهد بود. هموطنان عزیز برای ادای احترام به شخصیت کوروش کبیر و بازدید از این مجموعه ارزشمند روزهای دیگری را انتخاب کنند. 

این اطلاعیه در فضای مجازی منتشر شد و جنجال زیادی به پا کرد اما استانداری فارس در اطلاعیه ای اعلام کرد که این سازمان چنین خبری منتشر نکرده و این اطلاعیه جعلی ست. 

در همین زمینه باید گفت در روزهای گذشته علی اصغر مونسان -رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری- در ابتدا اعلام کرده بود که روز کوروش باید به یک رویداد گردشگری تبدیل شود اما سازمان میراث فرهنگی روز بعد از برگزاری بزرگداشت این روز کناره گیری کرد. 

مقبره کوروش

Ali Bahadori

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.