karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

15 اردیبهشت 1400

به روز رسانی

15 اردیبهشت 1400

به گزارش کارناوال، با هماهنگی وزارت راه و ترابری و فرمانداری های کل کشور، امکان سفرهای ضروری با خودروهای سواری فراهم گردیده است. از این پس مسافران گرامی که به دلیل شرایط کرونایی نمی خواهند از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند، می توانند با در اختیار گرفتن خودروهای شبکه سراسری کشوری ناواران به انجام سفرهای ضروری خود اقدام نمایند.

تردد خودرو های شخصی

تا چندی پیش و به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور، انجام سفرهای شخصی و ضروری با مشکلاتی همراه بود. از طرفی هم پس از سفرهای نوروزی، اکثر شهرهای ایران در وضعیت قرمز قرار گرفته اند. به طوری که تا پیش از این، امکان سفر با خودرو شخصی به اکثر شهرهای ایران وجود نداشت. 

اما بر اساس جدیدترین اخبار، با هماهنگی فرمانداری های کل کشور و وزارت راه و ترابری، محدودیت های تردد به شهرهای ایران کمتر شده و مسافران گرامی می توانند با در اختیار گرفتن خودروهای شبکه سراسری ناواران به سفرهای ضروری خود اقدام کنند.

بنا بر این گزارش، مسافرانی که به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا سفرهای ضروری خود را به زمان دیگری موکول کرده بودند، می توانند با آرامش خاطر و با استفاده از خودروهای سواری سفر کنند.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس سایت Navaran.com مراجعه فرمایید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.